indirline.com, program indir, indir
17 Temmuz 2019 , Çarşamba             Aktif Ziyaretçi: 3238
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Sony, E serisi Projektörlerini Tanıttı
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
 Dijital Bankacılığın Geleceği Maxi'de
 2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
 Hyundai Santa Fe, Anahtarları Geride Bırakıyor
 2018'de Teknolojide Elveda Dediğimiz 15 Şey
 Android Messages, Spam Korumasına Kavuştu
 Saf Android Telefonlar Nereden Nereye Geldi?
 Black Mirror'daki Nohzdyve Nasıl İndirilir
 Beş Kameralı Nokia, Ekran Altı Tarayıcıyla Gelecek
 General Mobile'in Teknoloji Üssü YouTube'da
 İlgili haberlerin tümü
 
  Sony, E serisi Projektörlerini Tanıttı
Sony, E serisi Projektörlerini Tanıttı

Sony, yüksek parlaklık ve kapsamlı özelikler sunan yeni E serisi projektörlerini tanıttı.
Eklenme Tarihi: (10.2.2017 19:09:05)
Okunma Sayısı: 1505

Sony, E serisine ait yedi yeni model duyurdu. 4300 lm - 3100 lm yüksek parlaklık sunan mevcut 3LCD taşınabilir projektör yelpazesinin başarısına dayanarak tasarlanan bu modeller, eğitim ve kurumsal pazar için XGA ve WXGA çözünürlük seçenekleriyle pazardaki yerlerini alıyor. Yeni projektörler, popüler ekran çözümlerinin bütçe kısıtlamaları nedeniyle elverişli olmadığı ve/veya ortamın daha büyük görüntü boyutu gerektirdiği, orta büyüklükteki sınıflardan toplantı odalarına kadar, işletmeler arası çok çeşitli uygulama için ideal. Yeni ürün yelpazesi, Sony'nin müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, büyüleyici bir görüntü kalitesi, kalıcı parlaklık ve düşük çalıştırma maliyetleri sunmaya verdiği önemi öne çıkarıyor.

Yeni modeller, 20.000:1 kontrast oranı ve Sony'nin büyük beğeni toplayan 3LCD BrightEra™ teknolojisi sayesinde yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra doğal ve canlı renk üretimini de sağlıyor. Projektörlerin tamamı kompakt bir tasarıma sahip ve sorunsuz, sessiz, güvenilir ve kolay bir kullanım için düşük fan gürültüsü, kablosuz bağlanabilirlik ve otomatik açılma gibi bir dizi işlev sunuyor.

Yeni E serisi aşağıdaki 7 modeli içeriyor: VPL-EW578, VPL-EW575, VPL-EW455, VPL-EW435, VPL-EX575, VPL-EX455, VPL-EX435

Sony taşınabilir projektör yelpazesi hafif, dayanıklı, kolay kullanımlı ve güvenilir ürünlerden oluşuyor ve olağanüstü performansla düşük bir toplam sahip olma maliyetini bir araya getiriyor. Projektörlerin her biri, hareket halindeyken profesyonel sunumlar yapmaktan bir oda dolusu insanın ilgisini çekmeye kadar uzanan, özel uygulama kullanımı gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlandı.

Yeni E-serisi modeller günümüzün entegre AV / IT ortamları için ideal bir donanım ortağıdır. Serideki modeller, dizüstü bilgisayarlar için çift HDMI bağlantı noktaları, Miracast™,İnternet video içeriğini oynatabilen diğer cihazlar ve birden fazla projektörü aynı anda tek bir odada aynı anda çalıştırarak paylaşılan alanlar için ideal hale getiren bir IP Kontrol fonksiyonu ile müşterilerin bağlantı seçeneklerini zenginleştiriyor. Kablosuz bağlantı seçeneği, sunum yapanlara içeriklerini dizüstü bilgisayarlarından direkt olarak paylaşmaları imkânını tanıyor. Üstelik bu bağlantı özelliğini içeren ve HDBaseT™ bağlantısı sunan VPL-EW578 modeli, pazarın en küçük gövdeli projektörü olma özelliği taşıyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa'nın Avrupa Ürün Müdürü Robert Meakin, yeni seriyle ilgili şunları söyledi: Ekranların son yıllarda giderek yükselişine ve pazardaki değişimlere rağmen projektörler kurumlardan halen yüksek talep görüyor. Popüler E Serimizin devam eden gelişimi, Sony olarak iş ortaklarımız için kapsamlı özelliklere sahip bir projektör yelpazesi sunmaya verdiğimiz önemi gösteriyor. Yeni E500 ve E400 serisi pazara sağlam ve uygun maliyetli bir ürün yelpazesi getiriyor. Kolay kullanıma sahip güvenilir ürünler, orta büyüklükteki sınıflara ve toplantı odası ortamlarına iyi bir görüntü kalitesi sunuyor.Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |