indirline.com, program indir, indir
16 Aralık 2018 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 21684
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > İşte Rakamlarla Google Etkinliği
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Honor Play'den Yılbaşına Özel Fiyat!
 5G Galaxy S10'dan Yeni Bilgiler
 Google'ın Yapay Zeka İlkeleri
 Opera, Android Tarayıcısına Dijital Cüzdan Ekledi
 Fortnite'tan Rozet Hediyeli Etkinlik
 Netflix Anlık Tekrar Oynatmayı Test Ediyor
 Apple, Tumblr'ın App Store Yasağını Kaldırdı
 Sony'den PS4 Kullanıcılarına Hediye
 MacOS Mojave Güncellemesi Vega'ya İşaret Ediyor
 Apple, Kendi iPhone Modemini Yapabilir
 İlgili haberlerin tümü
 
  İşte Rakamlarla Google Etkinliği
İşte Rakamlarla Google Etkinliği

Google Pixel 3 etkinliği, şüphesiz en çok konuşulan etkinliklerden biriydi. Peki bu etkinlikte öne çıkan rakamlar, bizlere neler anlatıyor?
Eklenme Tarihi: (11.10.2018 10:07:50)
Okunma Sayısı: 29

Geçtiğimiz gün düzenlenen Google etkinliği, şüphesiz en çok konuşulan etkinlikler arasında kendisine yer buldu. Google Pixel 3 ve pek çok yeni Google ürününün tanıtıldığı etkinliği sizin için rakamlarla ele aldık.

>

5 GHz: Chromecast, üç jenerasyonu geride bıraktı. Son iterasyon şu ana kadar başarılı ilerleyen serinin köklerinden ayrılmadı ve pek çok yeni yeteneğe de sahip oldu. 1080p yayın yeteneğini tüm televizyonlara 35 dolara getiren cihaz, şimdi 5GHz 8012.11ac Wi-Fi desteği ile daha sağlam bir internet bağlantısına da sahip.

>

10W: Google, endüstrinin standartlarını takip etmekte geç kalsa da bu yeniliklerle iyi bir uyum sağlamayı biliyor. 80 dolar fiyat etiketine sahip olan kablosuz şarj standı, telefonunuzu şarj olurken farklı işlevlere sahip olabilen bir akıllı ekrana dönüştürüyor. Bu sayede Pixel 3, Home Hub'ı alamasanız bile benzer bir deneyimi size sunabiliyor.

>

0 Hub: Philips ve Apple'ın akıllı lambalar üzerinde sürdüğü hüküm sona ermek üzere. Google ve GE, geçtiğimiz gün iş birliği yaparak Philips Hue'nun aksine ayrı bir bağlantı noktasına (hub) ihtiyaç duymayan akıllı lambalarını tanıttıklarını açıkladı. Bunun yerine bu akıllı lambalar herhangi bir Google Home hoparlörüne bağlanabiliyor.

>

7 inç dokunmatik ekran: Google'ın ilk görsel akıllı hoparlörü olan Home Hub, hiçbir akıllı ev aletinin girmediği bir yere girmeyi umuyor: yatak odanız. Bunun sebebi, Facebook'un geçen hafta duyurduğu ürkütücü akıllı cihazın aksine Google Home Hub'ın bir kameraya sahip olmaması.

>

29PPI: Bu sayı, Google'ın yeni Pixel Slate ikisi bir arada tablet-dizüstü hibridi bilgisayarının ekranındaki piksel yoğunluğunun 12.9 inçlik iPad Pro'dan ne kadar ne kadar daha fazla olduğunu ifade ediyor.

>

%40 daha gürültülü: Google Pixel 3'ün ekranının iki yanında bulunan hoparlörlerin Pixel 2'nin hoparlörlerine oranla ses seviyesi çok daha yüksek.

> >  


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |