indirline.com, program indir, indir
20 Haziran 2019 , Perşembe             Aktif Ziyaretçi: 21228
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Çin'de 3 Adet Galaxy S10 Modeli Tescillendi
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
 Dijital Bankacılığın Geleceği Maxi'de
 2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
 Hyundai Santa Fe, Anahtarları Geride Bırakıyor
 2018'de Teknolojide Elveda Dediğimiz 15 Şey
 Android Messages, Spam Korumasına Kavuştu
 Saf Android Telefonlar Nereden Nereye Geldi?
 Black Mirror'daki Nohzdyve Nasıl İndirilir
 Beş Kameralı Nokia, Ekran Altı Tarayıcıyla Gelecek
 General Mobile'in Teknoloji Üssü YouTube'da
 İlgili haberlerin tümü
 
  Çin'de 3 Adet Galaxy S10 Modeli Tescillendi
Çin'de 3 Adet Galaxy S10 Modeli Tescillendi

Samsung'un önümüzdeki yıl üç adet Galaxy S10 modelini piyasaya süreceği defalarca öne sürüldü. Yen gelişmeyle bu durum, adeta tescillenmiş oldu!
Eklenme Tarihi: (11.10.2018 13:41:27)
Okunma Sayısı: 56

Galaxy S10'ların model numaraları yaklaşık üç hafta önce SM-G970F, SM-G975F ve SM-G973F şeklinde anılmaya başlamıştı. Bu üç model Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (CMIIT) sertifikasyonlarını da alarak tescillenmiş oldu.

>

Bu Samsung'un yaklaşan amiral gemisi telefonları için ilk tescil oldu ve CMIIT bu cihazları 25 Eylül'de incelemeye almıştı. Üç Galaxy S10 modeli Çin'de SM-G9700, SM-G9730 ve SM-G9750 model numaraları ile onayladı. Sonundaki 0, bu modellerin Çin piyasasına yönelik olduğunu göstermekte. Sertifika, sızıntılarda duyurulan model numaralarını onaylamak dışında, cihazlar hakkında pek bir şey vermiyor.

>

Raporlar SM-G970 ve SM-G973 modellerinin sırasıyla, bir ve iki arka kamera ve 5,8 inçlik bir ekrana sahip olacağını iddia ediyor. SM-G975 ise büyük ihtimalle beş kameralı bir cihaz olacak: Üçü arkada ve iki tanesi önde şeklinde. Bu 5 kameralı modelin ise 6.44 inçlik ekrana sahip olacağı söyleniyor. Telefonlar arasında tasarım farklılıkları olup olmadığı henüz net değil.

Samsung'un ayrıca en büyük Galaxy S10 modelinin ayrı bir 5G versiyonunu hazırladığı bildiriliyor. Ayrı bir model numarası olmadan, sadece ABD ve Güney Kore gibi belirli pazarlarda satışa sunulabilir. Bunun nedeni ise, 5G ağlarının gelecek yılın başlarında faaliyet gösterecekleri pek de ülke olmaması.

Bu üç Galaxy S10 modeli için önümüzdeki birkaç hafta içinde ek sertifikalar görmemiz mümkün. Samsung bu dönemde Galaxy S10 hakkında çok fazla bilgi veriyor olmayacak. Yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonunu gelecek yıl başlarında açıklaması bekleniyor.

> >


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |