indirline.com, program indir, indir
20 Haziran 2019 , Perşembe             Aktif Ziyaretçi: 22042
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Galaxy Note 10'da Bu Özellik Olmayacak!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
 Dijital Bankacılığın Geleceği Maxi'de
 2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
 Hyundai Santa Fe, Anahtarları Geride Bırakıyor
 2018'de Teknolojide Elveda Dediğimiz 15 Şey
 Android Messages, Spam Korumasına Kavuştu
 Saf Android Telefonlar Nereden Nereye Geldi?
 Black Mirror'daki Nohzdyve Nasıl İndirilir
 Beş Kameralı Nokia, Ekran Altı Tarayıcıyla Gelecek
 General Mobile'in Teknoloji Üssü YouTube'da
 İlgili haberlerin tümü
 
  Galaxy Note 10'da Bu Özellik Olmayacak!
Galaxy Note 10'da Bu Özellik Olmayacak!

Samsung'un Galaxy telefonlarında inatla vazgeçmediği önemli özellik, iddialara göre Galaxy Note 10 ile birlikte tarihe karışabilir!
Eklenme Tarihi: (11.10.2018 17:08:19)
Okunma Sayısı: 48

Kore medyasından çıkan bu söylenti inanılmayacak kadar erken kategorisinden denebilir. Ancak konu, Samsung'un kulaklık jakını telefonlarından çıkarmasıyla ilgili olduğunda ister istemez dikkatleri çekmeye yetiyor. Bazı kaynaklara göre, Galaxy Note 10 kulaklık jakına sahip olmayan ilk Samsung amiral gemisi olacak.

>

Samsung'un bu adımı neden atacağına dair bir açıklama yok. Ayrıca rapor, şirketin geleneksel jaka veda etmek için Galaxy S11'i bekleyebileceğini de belirtiyor.

>

Samsung'un kulaklık girişini kaldırması durumunda USB Type-C -> 3.5 mm jack dönüştürücüsünü kutuya ekleyeceğine inanılıyor. Bu da şaşırtıcı değil çünkü Samsung, kutuda gerekli konektörleri ve dönüştürücüleri sunmayı hiç bırakmadı.

Kutuya bir dönüştürücü eklenecek olması, kulaklık jakının Samsung telefonlarından kaldırılacağı gerçeğini görmezden gelmemizi sağlamayacak olsa da, yakında bir zorunluluk haline geleceğe benziyor. Samsung son yıllarda cihazların boyutlarını arttırmadan yeni teknolojileri telefonlarına ekliyordu. Ama telefon gövdelerinin kısıtlı alana sahip olması ve gelişen teknoloji kulaklık jakını kurban haline getirdi. Sonuç olarak kulaklık jakının kurban edilmesini görmek üzücü olacak. Ancak endüstrinin geri kalanı zaten kablosuz ve USB Type-C ses çözümlerine doğru ilerlerken, Kore devi bir noktada akıma katılmak zorunda kalacaktı. Bu değişikliğin Galaxy Note 10 mu yoksa daha sonraki bir modelde mi gerçekleşeceğini bekleyip göreceğiz.

>  


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |