indirline.com, program indir, indir
19 Kasım 2018 , Pazartesi             Aktif Ziyaretçi: 20963
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Microsoft Store İki Kullanışlı Özellikle Yenilendi
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Apple, T2 Yongasındaki Önlemi Doğruladı
 İşte İşin Geleceğini Dönüştüren Üçlü
 Turkcell Global Bilgi Dünya Birincisi
 Google'dan Ücretsiz Resim Optimizasyon Aracı
 PlayStation Now Xbox'u Üçe Katladı
 Intel'in 5G Modemi 6Gbps Hızla Geliyor
 WannaCry Kurbanlarının Sayısı Artmaya Devam Ediyor
 Katlanabilen Samsung, Çok Pahalı Olacak
 Google Pixel 3'te Aşırı Isınma Sorunu Çıktı
 Volkswagen'e Sesli Komut Desteği
 İlgili haberlerin tümü
 
  Microsoft Store İki Kullanışlı Özellikle Yenilendi
Microsoft Store İki Kullanışlı Özellikle Yenilendi

Microsoft Store, kazandığı iki yeni özellikle eksiklerini kapatmaya devam ediyor.
Eklenme Tarihi: (9.11.2018 00:55:48)
Okunma Sayısı: 14

Microsoft, uygulama dağıtım platformu Microsoft Store'un eksik yönlerini her yeni güncelleme ile hızla kapatmaya devam ediyor. Son güncelleme ile uygulama platformuna iki kullanışlı özellik daha eklendi. Bu iki özellik ilk olarak geçtiğimiz yaz ortaya çıkmış olsa da kullanıma alınmamıştı.

>

Yakın zamanda Windows 10 kullanıcıları Microsoft Store üzerinde almak istedikleri oyunlar için liste tutmak zorunda kalmayacaklar. Xbox Insider kanalında ortaya çıkan yenilikle artık uygulamalar, cihazlar ve oyunlar teker teker satın alınmak yerine bir alışveriş listesine eklenebilecek. Bunun için kullanıcıların satın alma seçeneğinin hemen altındaki alışveriş sepeti sembolüne tıklamaları yeterli olacak. Bu özelliğin en güzel yanı, listenin cihazlar arasında senkronize ediliyor olması. Yani Microsoft Store üzerinden evinizde başladığınız bir alışverişi ofis bilgisayarınızda veya diğer cihazlarınızda tamamlamanız mümkün.

>

Bunun yanı sıra Microsoft Store üzerinde bir İstek Listesi de yakın zamanda tüm kullanıcılara açık olacak. Bu sayede belirli uygulamaları indirimli bir fiyat üzerinden almak için istek listenizde izleyebilir ve listeyi herkesin görebileceği şekilde ayarlayarak size hediye almak isteyen bir arkadaşınıza alacağı hediye hakkında bir fikir sağlayabilirsiniz. Alışveriş sepetinde olduğu gibi istek listesi de cihazlar arasında senkronize edilebilecek. Bu sayede istek listenize istediğiniz bir cihazdan oturum açarak ulaşabilecek ve bir indirim fırsatını tüm cihazlarınızdan haber alabileceksiniz.

>

İstek listesi butonu da Insider test arayüzünde bir değişiklik yapılmaması takdirinde satın alma butonunun hemen altında, alışveriş listesi butonunun yanında yer alacak.

Hatırlatmak gerekiyor ki bu iki özellik de şu an için sadece Windows test sürümlerini kullanan Insider kullanıcılarına açık. Microsoft'a göre bu özellikler birkaç haftaya herkesin kullanıma açık olacak ancak bu süre değişiklik gösterebilir ve özelliklerin kullanımı son kullanıcıya ulaşacağı zamana kadar değişiklik gösterebilir.

> >


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |