indirline.com, program indir, indir
15 Aralık 2018 , Cumartesi             Aktif Ziyaretçi: 3513
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Göster Kendini Etkinliği Vodafone Park'ta!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Apple, Kendi iPhone Modemini Yapabilir
 Birbirinden Güzel 42 Duvar Kağıdı
 Sporculara Özel Fitbit Charge 3 Neler Sunuyor?
 Samsung, One UI Videosunu Herkese Açtı
 Yapay Zeka Karanlığın İçini Görebiliyor
 YouTube Düğmeye Bastı!
 PES 2019 Artık Bedava! Peki, Nasıl?
 Eğitim Oyunları Yarışması'na Katılma Şansı Sürüyor
 1 Milyon Kullanıcı lifebox'la Rehberini Yedekledi
 Intel'in 10nm Sunny Cove Mimarisi Geliyor
 İlgili haberlerin tümü
 
  Göster Kendini Etkinliği Vodafone Park'ta!
Göster Kendini Etkinliği Vodafone Park'ta!

Perdigital.com Göster Kendini etkinliği 19-20 Ocak'ta Vodafone Park'ta.
Eklenme Tarihi: (6.12.2018 13:08:36)
Okunma Sayısı: 10

Perdigital.com kullanıcıları ile yayıncılarını bir araya getiren Göster Kendini etkinliği, 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde Vodafone Park'ın içerisinde gerçekleşecek. Sadece Perdigital.com üyelerinin katılabileceği etkinliğe giriş, bir önceki etkinlikte olduğu gibi yine ücretsiz olacak.

>

19 Ocak 2019 Cumartesi günü yalnızca Wolfteam ve Zula oyunlarının oynanacağı etkinlikte Wolfteam yayıncılarından; Angelbooy, BLoodRappeR, CombatStaR ve Nyks, Zula yayıncılarından ise; Growe, Halil Örenler, Megasound, Muhammet YT ve Rainlox oyunseverlerle buluşacak. Yayıncılarla buluşma ve tanışma imkanına sahip olacak olan oyuncular, bir yandan da yayıncılarla bire bir maç yapma fırsatı yakalayacak.

>

20 Ocak Pazar günü ise League of Legends, Fortnite ve CS:GO oyunlarının oynanacağı etkinliğe, AlpTV, Alaracle, Alexiahill, BigMomm, Cihad Kiriş, Evenstar, Lakasaba, LoL Pit, Miranda Kerry, Noel Dayı, PBY Kaptan, Senna, Thaldrin, Theokoles ve zeoNNN katılacak.

Ödüllü turnuvalar düzenleniyor

İki gün boyunca saat 10.00'dan 22.00'ye kadar devam edecek etkinlikte ödüllü turnuvalar, saat başı çekilişler, yayıncılar ile katılımcılar arasında maçlar ve çeşitli oyunlar düzenlenecek.

>

28 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirdikleri ilk etkinlikte oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını söyleyen Perdigital.com İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Serdar Pirnal, Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz ilk etkinlikte bine yakın kullanıcımızla bir araya geldik. Yine sadece Perdigital.com üyelerinin katılabileceği ve girişlerin ücretsiz olduğu bu ikinci etkinliğimize yaklaşık 3 bin kişinin katılmasını bekliyoruz. Perdigital.com olarak oyunculara her zaman kusursuz bir deneyim yaşatma amacındayız ve bunu sadece sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değil, etkinliklerimizde de sürdürmek istiyoruz. İkincisini gerçekleştireceğimiz #gösterkendini etkinliğiyle kısa bir aradan sonra tekrardan yayıncılarımız ve kullanıcılarımızla keyifli, oyun dolu iki gün geçirmeyi hedefliyoruz, dedi.

> >


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |