indirline.com, program indir, indir
15 Aralık 2018 , Cumartesi             Aktif Ziyaretçi: 3168
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Google'ın Bir Yazılımı Daha Tarih oluyor!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Birbirinden Güzel 42 Duvar Kağıdı
 Sporculara Özel Fitbit Charge 3 Neler Sunuyor?
 Samsung, One UI Videosunu Herkese Açtı
 Yapay Zeka Karanlığın İçini Görebiliyor
 YouTube Düğmeye Bastı!
 PES 2019 Artık Bedava! Peki, Nasıl?
 Eğitim Oyunları Yarışması'na Katılma Şansı Sürüyor
 1 Milyon Kullanıcı lifebox'la Rehberini Yedekledi
 Intel'in 10nm Sunny Cove Mimarisi Geliyor
 Akıllı Telefonlarda İşler Tersine Dönebilir!
 İlgili haberlerin tümü
 
  Google'ın Bir Yazılımı Daha Tarih oluyor!
Google'ın Bir Yazılımı Daha Tarih oluyor!

Google, Hangouts'un hemen ardından, bir uygulamasını daha tarihin tozlu raflarına göndereceğini doğruladı. İşte o uygulama...
Eklenme Tarihi: (6.12.2018 20:09:06)
Okunma Sayısı: 10

9to5Google'in haberine göre sevimli, yenilikçi ve estetik iletişim uygulaması Google Allo'nun sonu büyük olasılıkla geldi. Allo da bazı iletişim servisleri gibi kendisini hayatta tutacak popülerliğe sahip olamadı. Haberlere göre; Allo, Hangouts ile benzer bir kaderi paylaşacak. Google yaklaşık 2 yıl önce Allo'ya ciddi yatırım yapmıştı. Şimdiyse işler değişiyor.

>

Google Allo, ne kadar kaliteli olursa olsun, işler maddi başarıya göre yürüyor. Şirketin amacı kullanıcıları artık Android Messages'a yönlendirmek. Söz konusu iletişim uygulaması RCS teknolojisinden faydalanıyor.  RCS dünyanın en popüler, görüşme yapısı olmayabilir ancak masaüstü bilgisayarınızdan, arkadaşlarınız ile etkileşim kurmanıza izin veriyor. Uygulamadan faydalanmak için bir QR kod gerekiyor.

>

Şirketin Genel Başkan yardımcısı Anil Sabharwal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Allo'nun ticari açıdan isteneni veremediğini ve 50 milyonun altında kaldığını kabul etti.

Haber, maalesef Google Başkan Yardımcısı Matt Klainer tarafından, kısa süre önce bizzat doğrulandı. Şirket, Allo desteğini 2019 yılının Mart ayına kadar sürdürecek. Daha önce de belirttiğimiz üzere; Amerikalı teknoloji devi 2019 yılında Hangouts Chat ve Hangouts Meet'e odaklanacak. İki yazılımda G Suite ile uyum içerisinde çalışacak. İki uygulama da, Android ve iOS'a tam destek verecekler.

>  


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |