indirline.com, program indir, indir
1 Nisan 2020 , Çarşamba             Aktif Ziyaretçi: 11172
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > 2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 İki Büyük Modem Markasının Modellerinde Ciddi Açıklar!
 Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
 Dijital Bankacılığın Geleceği Maxi'de
 2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
 Hyundai Santa Fe, Anahtarları Geride Bırakıyor
 2018'de Teknolojide Elveda Dediğimiz 15 Şey
 Android Messages, Spam Korumasına Kavuştu
 Saf Android Telefonlar Nereden Nereye Geldi?
 Black Mirror'daki Nohzdyve Nasıl İndirilir
 Beş Kameralı Nokia, Ekran Altı Tarayıcıyla Gelecek
 İlgili haberlerin tümü
 
  2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar

Apple, 2019'da hangi cihazlarıyla karşımıza çıkacak?
Eklenme Tarihi: (2.1.2019 11:20:25)
Okunma Sayısı: 1165

Aralık 2017'de piyasaya sürülen iMac Pro'nun ardından Mart'ta öğrencilere yönelik bir iPad tanıtıldı. Sonrasında ise uzun süre hiçbir şey olmadı.

>

Yeni MacBook'lar için WWDC 2018'i bekliyorduk ancak bu etkinlikte yeni bir cihaz tanıtılmadı. Yeni MacBook'un Haziran'da tanıtılmasıyla yeni ürünler ortaya çıkmaya başladı. Firmanın 2019'da benzer bir tanıtım zamanlaması yapıp yapmayacağını bilmiyoruz ancak görünen o ki Apple, bir milyar dolarlık bir firma olarak dilediği gibi davranabiliyor.

Yeni Mac Pro

Bir süredir beklediğimiz yeni Mac Pro'nun 2019'da geleceğini biliyoruz, ancak tam olarak ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Apple, yeni bilgisayarının modüler ve yükseltilebilir olacağını söylemişti. iMac Pro'ya bakarsak, yeni Mac'in çok güçlü olacağını söyleyebiliriz.

>

Yeni MacBook'lar

2019 serisi MacBook'lar konusunda ne olacağı çok açık değil. Yeni bir MacBook Pro ile tanışacağımız garantili çünkü firma, profesyonel laptopunu güncellemeyi hiç ihmal etmedi. Ancak firma 2018'de 12 inç'lik MacBook ve MacBook Air'i atladı. Sonuç olarak Apple'ın kendi işlemcisini taşıyan laptoplar henüz çok uzak, bu yüzden laptopların Intel işlemciyle gelmesini bekleyin.

iPhone XI

Her sene yeni bir iPhone'un gelmesi kaçınılmaz. Bu sırada yeni iPhone'un dedikoduları gelmeye başladı bile. 2019'un iPhone'unun daha ince ve daha hafif olacağı, kendi modemini kullanabileceği söyleniyor. Ancak 5G'li bir iPhone beklemeyin çünkü Apple, 5G için biraz beklemek istiyor.

Yeni iPad'ler

iPad Pro laptoplarla yarışırken yenilenen tasarımıyla da büyülüyor. Bir sonraki 'pro olmayan' iPad, aynı ince çerçeveli tasarımı devam ettirirken Face ID işlevini sunabilir. Yeni iPad Mini'nin 2019'da geleceğine dair söylentiler de var.

>  


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |