indirline.com, program indir, indir
1 Nisan 2020 , Çarşamba             Aktif Ziyaretçi: 15598
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 İki Büyük Modem Markasının Modellerinde Ciddi Açıklar!
 Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
 Dijital Bankacılığın Geleceği Maxi'de
 2019'da Apple'dan Beklenen Donanımlar
 Hyundai Santa Fe, Anahtarları Geride Bırakıyor
 2018'de Teknolojide Elveda Dediğimiz 15 Şey
 Android Messages, Spam Korumasına Kavuştu
 Saf Android Telefonlar Nereden Nereye Geldi?
 Black Mirror'daki Nohzdyve Nasıl İndirilir
 Beş Kameralı Nokia, Ekran Altı Tarayıcıyla Gelecek
 İlgili haberlerin tümü
 
  Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu
Macaulay Culkin'in İsim Babası İnternet Oldu

Evde Tek Başına ile tanınan ünlü aktör, internet oylaması sonucunda ismini değiştirdi!
Eklenme Tarihi: (2.1.2019 11:33:48)
Okunma Sayısı: 746

En çok bilinen filmlerden biri olarak bilinen Evde Tek Başına filminin başrol oyuncusu Macaulay Culkin cesurca bir karara imza atarak ikinci ismi olan Carson ismini bir kenara itti ve internet üzerinde yeni ikinci ismi için bir oylama açmaya karar verdi.

>

Kenisine ait olan internet sayfası Bunny Ears üzerinden yaptığı paylaşımında ikinci ismim çok saçma, samimi olarak ne olduğunu hatırlayamıyorum, şeklinde bir açıklama yapan Macaulay Carson Culkin, internet kullanıcılarından kendisine Noel için bir isim hediye etmelerini istedi. Yüzlerce öneri arasından sayıyı beşe kadar daraltan aktörün elindeki seçenekler Macaulay Culkin, Shark Week, Kleran (aktör-kardeşinin ismi), TheMcRibIsBack ve PubliclyStunt oldu.

>

Bunny Ears üzerinden bir aylık süre içerisinde oylama yapan internet kullanıcılarının kullandıkları oy sayısı 100.000 rakamını geride bıraktı. Sonuç olarak, Macaulay Culkin ikinci ismi seçildi. Aktörün birinci ismi Macaulay, soyadı da Culkin olduğu için Culkin'in kimlikteki yeni ismi Macaulay Macaulay Culkin Culkin olarak değişmiş oldu.

Twitter üzerinden Noel gecesi yaptığı paylaşımında Oylama yaptınız ve kazanan net olarak belli. şeklinde açıklama yapan 38 yaşındaki aktör, 2019 yılında kimlikteki yeni ismim Macaulay Macaulay Culkin Culkin olacak. Kulağa hoş geliyor (eğer ismimi seviyorsanız). cümleleri ile yeni ismini duyurdu.

Culkin, duyurusuna cevap olarak gelen gerçekten isim değişikliği için mahkemenin yolunu tutup tutmayacağına dair sorulara ise yanıt vermedi; fakat oylamanın sürdüğü sırada  The Tonight Show With Jimmy Fallon'a konuk olan aktör bu konuda daha önce güvence vermişti.

İnternet dünyasının oylama sonucunda vardığı > gibi sonuçlar göze alındığında, Culkin'in yeni isminden oldukça memnun olduğunu tahmin ediyoruz.

> >


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |