indirline.com, program indir, indir
24 Ekim 2021 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 5268
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Oyun > Townster tamamen Türkçe!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 GameX 2012: Oyuncuların kalbi burada attı
 Web tarayıcınızdan bedava oyun oynayın!
 PlayStation 3 öldü mü?
 En başarısız 6 "devam" oyunu
 Oyunların atası 4 oyun ve cihaz
 EA, eski FIFA'yı yeni FIFA diye mi satıyor?
 Sonbaharın en muhteşem 20 PC oyunu!
 2012 Paris Motor Show'dan en iyi konseptler
 Microsoft neyi saklıyor?
 iPhone 5 için en iyi 3 oyun!
 İlgili haberlerin tümü
 
  Townster tamamen Türkçe!
Townster tamamen Türkçe!

Tamamen Türkçe olan Townster oyununda, Bodrum evi, Safranbolu evi, Kebapçı ve dahası var!
Eklenme Tarihi: (27.1.2011 00:01:07)
Okunma Sayısı: 3669

Sosyal oyun geliştiricisi ve yayıncısı Gamester tarafından hazırlanan, oyuncuların kendi şehirlerini kurup kira geliri toplayarak ya da arkadaşlarının şehirlerinden bina satın alarak bir emlak kralı olmalarına imkan tanıyan şehir planlama ve emlakçılık oyunu Townster, Facebook üzerinden yayına başladı.

Gerçek hayatta iki odalı bir apartman dairesinde kirada oturuyor olmak, Gamester'ın geliştirdiği Townster'da kendi şehrini kurup kira gelirleriyle gününü gün etmeye engel değil. Sosyal etkileşim, oynanabilirlik ve eğlence odaklı yeni nesil dijital eğlence modelleri geliştirmek amacıyla 2009 yılında İstanbul'da kurulan Gamester'ın geliştirdiği ikinci oyun olan Townster, aynı zamanda online oyun piyasasının yükselen trendlerinden sosyal oyun kavramının Türkiye'deki ilk örneklerinden biri olma özelliğini de taşıyor.

Tamamen Türkçe olan Townster oyununda, Bodrum evi, Safranbolu evi, Kebapçı, Nargile evi, Simitçi, Osmanlı Konağı ve Anıtkabir gibi yerel, kültürel ve tarihi binalar da bulunuyor.

Sosyal dünyadan kopmadan bilgisayar başında oyun oynama imkanı veren Townster'da oyuncular, arkadaşlarının kurdukları şehirlerdeki binaları da satın alabiliyor hatta isterlerse arkadaşlarına çeşitli hediyeler gönderebiliyor. Townster oyunculara var olan arkadaşlarıyla sıkı iletişim halinde olma olanağı tanımasının yanı sıra yeni arkadaşlar edinmeleri için de fırsat sunuyor. Oyuncular Townster oynayan diğer Facebook kullanıcılarıyla arkadaş oldukça haritalarını genişletiyorlar.

Geçtiğimiz ay ilk oyunu olan Bets on Friends'i Facebook'ta yayına sokan Gamester'ın geliştirdiği Townster oyunu http://apps.facebook.com/townster adresinden ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |