indirline.com, program indir, indir
28 Eylül 2020 , Pazartesi             Aktif Ziyaretçi: 18650
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > PUBG 2020 Espor Takviminin 4'üncü Etkinliği Açıklandı!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Gizemli balinanın rekoru Kovid-19 ve kansere karşı ipucu verebilir
 LG, Uzaktan Eğitime Destek Amacıyla 100 Öğrenciye LG TV Hediye Ediyor
 Yarasa Sürüsü, ABD'deki Hava Radarlarına Böyle Yakalandı
 Windows 10'a Sadece İhtiyaç Duymayacak, Aynı Zamanda Seveceksiniz
 Microsoft'tan, Geleceğin Sabit Diski İçin Şaşırtıcı Fikirler
 Çinli Dev Alibaba, Avuca Sığan Minik Bulut Bilgisayarını Tanıttı
 Samsung'dan ltra Kısa Mesafeli Lazer Projeksiyon: The Premiere
 Google'dan 22. Yaş Günü Sürprizi: Google Nasıl Kuruldu; Nasıl Büyüdü?
 Samsung'dan 5 Kameralı Telefon Geliyor: Galaxy A72, Bir İlk Olacak
 HyperX, Ödüllü Kulaklık Serisini Cloud Stinger S ile Genişletiyor
 İlgili haberlerin tümü
 
  PUBG 2020 Espor Takviminin 4'üncü Etkinliği Açıklandı!
PUBG 2020 Espor Takviminin 4'üncü Etkinliği Açıklandı!

PUBG Esports, takvimine PCS3'ü ekliyor ve Eylül ayındaki PCS2 Büyük Finalleri'nin tarihlerini açıklıyor.
Eklenme Tarihi: (7.8.2020 00:28:05)
Okunma Sayısı: 29

PUBG Corporation, Kasım ayında gerçekleşecek olan PUBG Continental Series 3 (PCS3)'ü 2020 espor takvimine eklediğini duyurdu. Oyun severlerin yoğun desteği sayesinde PUBG Esports, oyuncuların ve takımların küresel bir sahnede oynamaları için ek bir fırsat daha sunacak ve bölgesel turnuva sistemi ile güçlü ve sürdürülebilir bir espor temeli oluşturma vaadinin de gerçekleştirilmesine yardımcı olacak.

>

Daha önceki her PCS etkinliğinde olduğu gibi, PCS3 de Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik ve Asya'da gerçekleşecek dört bölgesel turnuvadan oluşacak. Takımların her biri, bölgelerindeki Büyük Finaller'de takımını taçlandırmak için mücadele edecek ve tüm bölgelerde toplam 800.000 ABD Doları tutarında olan ödül havuzu ile takımlar, bölgesel 200.000 ABD Doları tutarındaki ödülün de bir kısmını kazanacaklar.

PCS programını kutlamak ve oyun severlere daha mücadele dolu PUBG müsabakaları sunmak adına, Eylül ayında gerçekleşecek PUBG Continental Series 2 (PCS2) Büyük Finaller müsabaka takvimine de bir uzatma eklenecek. Başlangıçta iki hafta sürecek şekilde planlanan PCS2 Büyük Finaller karşılaşmaları, üç hafta süresince günde 4 maç olmak üzere, bölge başına 24 maç olacak şekilde gerçekleşecek. Tüm bölgelerin takvimi ise şöyle;

PCS2 Büyük Finaller Takvimi:

  • Kuzey Amerika: 27-28 Ağustos, 3-4 Eylül, 10-11 Eylül

  • Avrupa: 29-30 Ağustos, 5-6 Eylül, 12-13 Eylül

  • Asya-Pasifik: 29-30 Ağustos, 5-6 Eylül, 12-13Eylül

  • Asya: 27-28 Ağustos, 3-4 Eylül, 8-9 Eylül

PCS2 Büyük Finaller öncesinde her bölge, 16 Ağustos'a kadar tamamlanacak olan eleme turlarına ev sahipliği yapacak. PCS2 Avrupa Grup Aşaması, hem Büyük Finaller'e yükselmek hem de 200,000 ABD Doları tutarındaki ödül havuzundan en büyük payı almak üzere FaZe Clan, TSM, Team Liquid, ENCE, Natus Vincere ve Raise Your Edge'in dahil olduğu Avrupa'nın en iyi 24 takımını ağırlayacak. Grup Aşaması, 7-9 Ağustos ve 14-16 Ağustos tarihleri arasında her gün 19:00'da başlamak üzere iki hafta boyunca devam edecek.

>

Espor tutkunları maçları canlı olarak > ve > kanallarından izleyebilirler. Canlı yayına katılacak deneyimli yayıncılar, sunucular ve analistler ise şöyle: John '>' Sargent, James '>' Carrol, Richard '>' Simms, Lauren '>' Scott, Martin '>' Gøth ve Tobias '>' Wiinblad.

Oyunun genişlemesi oyun severlere her bölgesel turnuvanın kazananlarını tahmin ettikleri ve böylelikle PCS ürünlerini kazanma şansına eriştikleri Pick'Em Challenge etkinliği ile devam edecek. Oyun içinde elde edilecek kârın %25'i dört bölgedeki profesyonel ekiplere dağıtıldığı için birçok oyun içi PCS2 öğesi Pick'Em Challenge yoluyla satın alınabilecek veya kazanılabilecek. Pick'Em Challenge, PC'de 19 Ağustos'ta ve konsollarda 27 Ağustos'ta başlayacak ve her ikisi de 8 Eylül'de sonuçlanacak. Satın alınabilir PCS2 ürünleri, her Pick'em Challenge etkinlik döneminin başında satışa sunulacak. Pick'Em Challenge hakkında daha fazla ayrıntı daha sonraki bir tarihte paylaşılacak, ancak yaklaşan PCS2 ödüllerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bu yılın başlarında PUBG Corporation, küresel sağlık endişeleri sebebiyle oyun severlerin güvenliğini sağlamak için PCS'yi bölgesel çevrimiçi etkinlikler olarak sundu. Rekabetin devam etmesini sağlamak ve sağlık krizine doğrudan yanıt vermek için yapılan ilk etkinlik, dört bölgesel turnuvada 800.000 ABD Dolarından fazla ödül kazandıran PCS Charity Showdown oldu.

>

Miktarın yarısı katılımcı ekiplere dağıtılırken, diğer yarısı COVID-19 yardımını desteklemek için çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlanacak. PCS1'i takiben Charity Showdown ardından dört bölgede 800.000 ABD Doları daha ödül verildi. PCS2 ve PCS3, PUBG Esport takvimindeki üçüncü ve dördüncü etkinlikler olduğundan, oyun severler her bir etkinlik için sırasıyla Ağustos/Eylül ve Kasım aylarını dört gözle bekleyebilir.

PUBG Europe esports ve PCS ile ilgili son haberler için > adresini ziyaret edebilir ve Twitter, Instagram ve YouTube'da @pubgesports hesabını takip edebilirsiniz.

  • >
> >


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |