indirline.com, program indir, indir
26 Ekim 2020 , Pazartesi             Aktif Ziyaretçi: 17516
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > PUBG, Sezon 9'u Tanıttı! İşte Sezon 9'un Getirdikleri ve Oyun Tarihi!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Beyazdan Bile Daha Beyaz Bir Beyaz... Bu Boya, Her Şeyi Değiştirebilir
 iPhone 12'nin Yeni Özelliği MagSafe Nedir, Hangi MagSafe Aksesuarları Var?
 Biz Uzaylıları Ararken, Uzaylılar da Bizi Arıyor Olabilir mi?
 Ölünce Facebook Hesabı da Ölüyor mu?
 Beyaz Boya Dendiğinde Aklınıza Geleni Unutun; Bu Boya Beyazdan Daha Beyaz
 Biz Uzaylıları Ararken, Uzaylılar da Bizi Gözlüyor Olabilir mi?
 Koronavirüs'ün Yayılması, Sanılandan Biraz Daha Farklı Olabilir
 25 Ekim 2020: Türkiye Günlük COVID-19 Hasta ve Vefat Sayıları Açıklandı
 Samsung İçin Bir İlk Daha: Koreli Dev, İlk Kez TOP 5 Listesinde...
 Solidworks 2021 Tanıtıldı! İşte Solidworks 2021'in Sundukları!
 İlgili haberlerin tümü
 
  PUBG, Sezon 9'u Tanıttı! İşte Sezon 9'un Getirdikleri ve Oyun Tarihi!
PUBG, Sezon 9'u Tanıttı! İşte Sezon 9'un Getirdikleri ve Oyun Tarihi!

Dünyada önemli bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG, Sezon 9'u Tanıttı... İşte Sezon 9'un Getirdikleri ve Oyun Tarihi! Güncelleme 9.1 solo sıralamalı yeni dereceli sezonu ve Survivor Pass: Highlands'i getiriyor.
Eklenme Tarihi: (17.10.2020 18:10:58)
Okunma Sayısı: 24

Battle Royale türünün öncüsü olan PUBG Corporation, bugün Sezon 9'u tanıtıyor. Yeni PUBG sezonu Güney Amerika'nın dağlık bölgelerinde, bulutların arasına gizlenmiş ve antik sırlarla dolu bir bölge olan Paramo'da geçiyor. Oyuncular Sezon 9'a Steam üzerinden PC'de 21 Ekim'de, Xbox One, PlayStation®4 ve Google'ın yeni nesil oyun platformu Stadia'da ise 29 Ekim'de başlayabilirler.

>

Her yolculuğun eşsiz bir deneyim olacağı PUBG'deki bu yeni dünya Paramo, 3x3 boyutunda bir haritadır. Bu yeni savaş alanı cesur oyunculara aşağıdaki heyecan verici eklentileri ve tehlikeleri sunuyor:

  • Dinamik Çevre: Paramo karşılaşmalar arasında oyuncuların taktiklerini göstermesi için her bir gezinin eşsiz olacağı önemli dönüm noktalarını değiştiren dinamik bir dünya sistemi sunuyor. Belli yerlerde bulunan erimiş lav akıntısı da harita boyunca bir yanardağdan akacak ve hayatta kalanlara savaş alanındayken eşsiz bir engel oluşturacak.
  • Harita Tehlikeleri: Paramo tehlikelerle dolu bir yer ve kendilerini Mavi Bölge'nin dışında bulunan oyuncular diğer haritalara kıyasla daha fazla hasar alacaklar. Oyun bölgesi dışında olan oyuncular da uzun süre kalırlarsa ani ölüm ile karşılaşacaklar. Bu tehlikelerle başa çıkmak adına, bir saniye içinde bir ekip üyesini hayata döndürmek için Hayata Döndürme Kiti de oyuna eklendi.
  • Destek Helikopterleri: Uzak konumu ve yüksek rakımı nedeniyle oyuncular, Paramo Savaş Alanı'na helikopterlerden atlayacaklar. Bu helikopterler maç sırasında, değerli kargolarını oyun alanının dışına bırakma planıyla kargoyu harita boyunca taşırlar. Oyuncular bir helikoptere yeterince mermi sıkarlarsa helikopterin yağmalanabilir kargosunu erken bırakmaya zorlayabilirler. 

Sezon 9 ayrıca yeni Dereceli Sezon ve yeni Survivor Pass eklentisini de beraberinde getiriyor.

>
  • Yeni Dereceli Sezon: Yoğun topluluk geri bildirimleri sayesinde oyuna Dereceli moduna Solo seçeneği eklendi. Hayatta kalanlar artık rekabetçi sıralamalarda tırmanırken diğer solo oyunculara karşı Dereceli Modu oynayabilecek. Tüm yeni Dereceli Sezonlarda olduğu gibi küçük kural seti düzenlemeleri de eklenecek.
  • Survivor Pass: Highlands: Survivor Pass: Highlands, oyunu oyuncuların ihtiyaç duyduğu Paramo temalı ödüllerle donatıyor. Önceki pass'lerin aksine Highlands, iki aylık daha kısa bir süre için etkin olacak. Tüm ödülleri almak için gereken sadece 50. seviye olduğu için tamamlanması daha kolay.

9.Sezon, 21 Ekim'de PC için Steam üzerinden ve 29 Ekim'de Xbox One, PS4 ve Stadia için başlayacak. Güncelleme 9.1'i daha önce denemek isteyen oyuncular oyunu 14 Ekim'de PC Test Sunucusu ve 19 Ekim'de Konsol Test Sunucusu üzerinden oynayabilirler. Güncelleme 9.1 hakkında daha fazla bilgi için tüm yama notlarına > ulaşabilirsiniz.

>  


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |