indirline.com, program indir, indir
29 Kasım 2020 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 8827
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > HONOR True Wireless Earbuds Tanıtıldı! İşte Özellikleri!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 PlayStation 5, Xbox Series X ve S'in Toplamından Daha Fazla Sattı
 Timsahlar Hakkında Şaşırtıcı Keşif: Onlar da, Kertenkeleler Gibi...
 Sentinel-6 Michael Freilich Uydusu Başarıyla Uzaya Fırlatıldı
 En Fazla Hangi 10 Kullanılıyor? Son Rapor Yayınlandı...
 Crusader Kings III Ruler Designer Güncellemesi Çıktı
 Samsung'un Sanal İnsanı, Yani NEON Çok Yakında Geliyor
 Sosyal medyada hızla yayılmıştı: Emniyet yalanlandı
 28 Kasım 2020: Türkiye'deki Günlük COVID-19 Vaka Sayısı 30.000'in Üzerinde
 Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'sinin sektörü aynı
 AOC GM200 Gaming Mouse ve GK200 Gaming Keyboard Kutudan Çıkıyor
 İlgili haberlerin tümü
 
  HONOR True Wireless Earbuds Tanıtıldı! İşte Özellikleri!
HONOR True Wireless Earbuds Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

En net görüşmeler için kablosuz rahatlık: HONOR True Wireless Earbuds.
Eklenme Tarihi: (19.10.2020 18:58:49)
Okunma Sayısı: 27

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, herkes için akıllı yaşam stratejisi kapsamında kullanıcılara farklı ürün kategorilerinde yenilikler sunmaya devam ediyor. HONOR ve endüstri lideri üreticiler tarafından ortak geliştirilen yepyeni akıllı ekosistem ürünleri serisi HONOR CHOICE kapsamında tanıtılan bütçe dostu kablosuz kulaklık HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, saatlerce müzik ve eğlenceden kopamayanları hedefliyor.

>

HONOR CHOICE True Wireless Earbuds'la birlikte teknoloji meraklıları, tek şarjda 6 saate kadar müzik, 4 saate kadar da kesintisiz görüşme imkanına kavuşuyor. Hafif ve şık şarj kutusuna sahip kulaklık, gün içinde 3 defa şarj edebilecek kapasiteye sahip bataryasıyla birlikte kullanıcılara 18 saatlik ek eğlence imkânı tanıyor. Toplamda 24 saatlik ses oynatma süresiyle HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, gün boyunca rahat bir kullanım sunuyor.

Üst düzey performansla kaliteyi yakalayın

7mm'lik kompozit diyafram hoparlörlere sahip olan HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, vurucu bas ve net seslerle büyüleyici bir dinleme deneyimi sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kablosuz kulaklık, özellikle birden fazla akıllı cihaza sahip olan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Bluetooth 5.0 sayesinde gecikmeyi 130 milisaniyeye kadar indirebilen True Wireless Earbuds, oyun oynayanlar için de avantajlı. İçerisinde yer alan iki mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisi ise gürültü ortamlarda bile sesinizin net olarak aktarılmasını, kaliteli telefon aramaları yapmanızı mümkün kılıyor.

>

Rahat, dayanıklı ve akıllı

HONOR CHOICE True Wireless Earbuds, ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda ve hareketli yaşam tarzına sahip kullanıcılar için bile kulağa güvenli şekilde oturuyor.IP54 sertifikasına da sahip olan kablosuz kulaklık, bu sayede sıvı dökülmeleri ve toza karşı da dayanıklılık sağlarken, sezgisel dokunmatik kontroller ve sesli asistan desteğini de içerisinde barındırıyor.

>

HONOR CHOICE: Yüksek teknoloji ve şık IoT ürünleri

HONOR'un akıllı telefon ve çevresinde ona bağlı aksesuarlardan oluşan 1+8+N IoT stratejisinin N kısmını temsil eden HONOR CHOICE serisi spor, eğlence, teknoloji ve ulaşım gibi kategorilerde sunacağı cihazlarla, kullanıcılarının günlük yaşamlarında kesintisiz ve akıllı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

> >


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |