indirline.com, program indir, indir
8 Mart 2021 , Pazartesi             Aktif Ziyaretçi: 7007
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Samsung, Geleceğin TV'lerini Tanıtacağı Yeni Etkinliğini Duyurdu
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Dünyanın İlk ve En Pahalı Tweet'ini Bir Türk Satın Aldı: Peki NFT nedir?
 Windows'un Sır Perdesini Kaldırıyoruz: 6 Gizemli Sorusu
 Razer Anzu Akıllı Gözlükleri Tanıtıldı! İşte Özellikleri!
 Twitter, Yazılan Tweet'ler İçin Geri Al Düğmesi Üzerinde Çalışıyor
 Bir İnsana İki Farklı Koronavirüs Varyantı Bulaşır mı; Bulaşırsa Ne Olur?
 SİHA'dan bugüne kadarki en uzun menzilli atış yapıldı
 Opel 6 ay ödeme ertelemeli Mart ayına özel kampanyasını duyurdu
 Opel 6 ay ödeme ertelemeli Mart kampanyasını duyurdu
 AMD Ryzen 5000 Pro İşlemcisi, Özellikleriyle Birlikte Sızdı
 Koronavirüs vaka sayısı en çok artan ve en çok azalan 5 il
 İlgili haberlerin tümü
 
  Samsung, Geleceğin TV'lerini Tanıtacağı Yeni Etkinliğini Duyurdu
Samsung, Geleceğin TV'lerini Tanıtacağı Yeni Etkinliğini Duyurdu

Samsung, önümüzdeki ayın başları için yeni bir ürün etkinliği planlıyor ve bu etkinlikte, akıllı TV alanındaki en son yenilikleri göstereceğini söylüyor. Etkinlik 2 Mart Salı günü gerçekleşecek ve firma tarafından Unbox&Discover (Kutuyu Aç ve Keşfet) adı verilmiş durumda. Tahmin edilebileceği gibi etkinlik sadece online olarak gerçekleştirilecek ve Samsung'un kendi internet sitesinin yanı sıra YouTube üzerinden de yayınlanacak.
Eklenme Tarihi: (23.2.2021 10:59:10)
Okunma Sayısı: 15

Samsung, önümüzdeki ayın başları için yeni bir ürün etkinliği planlıyor ve bu etkinlikte, akıllı TV alanındaki en son yenilikleri göstereceğini söylüyor. Etkinlik 2 Mart Salı günü gerçekleşecek ve firma tarafından Unbox&Discover (Kutuyu Aç ve Keşfet) adı verilmiş durumda. Tahmin edilebileceği gibi etkinlik sadece online olarak gerçekleştirilecek ve Samsung'un kendi internet sitesinin yanı sıra YouTube üzerinden de yayınlanacak.Samsung'a Bir Şok Daha: Artık Samsung'da Çalışamayacak!Samsung'da adeta deprem yaşanıyor. Bu gösterimin zamanlaması, Samsung'un Lifestyle serisi akıllı TV'lerine yeni üyeler ekleneceğini öneriyor. Ancak firma, etkinliği daha geniş bir deneyim olarak tanıtıyor ve ilk Unbox&Discover etkinliğinin bizlere televizyon ve ilgili çözümlerin geleceği için firmanın vizyonuna bir bakış imkanı sağlayacağını belirtiyor. Bu yüzden de yeni monitör ve soundbar modellerinin de görülmesini bekleyebiliriz.Bir saç tokasıyla ev alınır mı? O şu an bunu deniyor ve çok yaklaştıABD'de yaşayan Demi Skipper, bir saç tokasıyla başladığı 'değiş-tokuşlarla' ev sahibi olmayı amaçlıyor... Son olarak Samsung'un davetiyesi, canlı yayının bahsi geçen vizyonun uygulanması sırasında üreticinin kuracağı etkili ortaklıklardan da bahsediyor. Tam olarak kaç ortaklığın duyurulmasının planlandığını tahmin etmek tabii ki mümkün değil ancak Google ile bazı ortak girişimlerin listede yer alacağı tahmin edilebilir. İki teknoloji devi son zamanlarda oldukça yakınlaşıyor ve SmartThings platformunun büyüdüğü yönden de bu görülebiliyor. Google Discover'ın Galaxy S21'e eklenmiş olması da güçlenen bu ortaklığın bir başka önemli işareti.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |