indirline.com, program indir, indir
20 Nisan 2021 , Salı             Aktif Ziyaretçi: 37084
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Netflix, Jupiter'in Mirası dizisinden ilk fragmanı paylaştı!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sony U-Dönüşü Yaptı, PlayStation 3 ve PlayStation Vita Direkten Döndü
 Canon'dan 18 Yıldır Devam Eden Liderlik
 Bir Tesla Sahibi, Şangay Otomobil Fuarında Tesla Standını Birbirine Kattı
 Çocuklar LG XBOOM Go ile Eğlenecekler
 Koronavirüs vaka sayısı en fazla artan ve azalan 5 il açıklandı
 Apple'dan, iPhone Şarj Aleti Savunması İçin Bir Rapor Daha Geldi
 Microsoft Surface Laptop 4 Duvar Kağıtları Yayınlandı; İndirin...
 'Mavi tik' nasıl alınır? Instagram'da mavi tik alma yolları
 Mars Helikopteri Ingenuity ile Gelen Soru: İnsanlar da Mars'ta Uçabilir mi?
 TP-Link, Wi-Fi 6 Teknolojisine Sahip İlk Modemini Duyurdu!
 İlgili haberlerin tümü
 
  Netflix, Jupiter'in Mirası dizisinden ilk fragmanı paylaştı!
Netflix, Jupiter'in Mirası dizisinden ilk fragmanı paylaştı!

Netflix'in heyecanla beklenen yeni destansı süper kahraman dizisinden ilk fragman paylaşıldı. 7 Mayıs'ta tüm dünya ile aynı anda Netflix'te yayınlanacak olan Jüpiter'in Mirası dizisinde süper kahramanlar yer alıyor.
Eklenme Tarihi: (7.4.2021 16:41:28)
Okunma Sayısı: 15

Netflix'in heyecanla beklenen yeni destansı süper kahraman dizisinden ilk fragman paylaşıldı. 7 Mayıs'ta tüm dünya ile aynı anda Netflix'te yayınlanacak olan Jüpiter'in Mirası dizisinde süper kahramanlar yer alıyor.Netflix'ten Bir Büyük Müjde Daha: 40 Yeni Anime Yapımı GeliyorNetflix, mevcut abonelerini sevindirecek ve muhtemelen yeni aboneler kazanmasını sağlayacak yeni müjdesini duyurdu: Akış devi, 40 yeni anime yapım üzerinde çalışıyor ve bu yapımlar, 2021 yılı sonuna kadar yayına girmiş olacak.. Jüpiter'in Mirası Dizisinden İlk Fragman Jupiter’s Legacy | Resmi Fragman | NetflixHiçbir miras sonsuza dek yaşamaz. Birinci nesil süper kahramanlar, yaklaşık bir asır boyunca Dünya'yı korudu. Şimdi çocukları, onların efsanevi mirasını devralmak zorunda. Mark Millar’ın imzasını taşıyan Jupiter’s Legacy, 7 Mayıs 2021’de yalnızca Netflix’te yayında. Jupiter’s Legacy’yi yalnızca Netflix’te izleyin: Abone ol: Netflix Hakkında: Netflix, 190'dan fazla ülkede 204 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: Jupiter’s Legacy | Resmi Fragman | NetflixürkiyeOfficial Onlar, süper kahramanların ilk nesli. Ancak görevi çocuklarına teslim ederken iki nesil arasındaki gerilim yükselir ve eski kurallar geçerliliğini yitirir. Jüpiter'in Mirası Dizisi Konusu Frank Quitely'in özel çekimlerinden hayata geçen dizinin konusu şu şekilde; Neredeyse yüzyıldır insanlığın güvenliğini sağlamalarının ardından dünyanın birinci nesil süper kahramanları, artık miraslarını devralmaları için çocuklarına güvenmektedir. Ancak değerlerini kanıtlamaya istekli olan genç süper kahramanlar, ebeveynlerinin efsanevi itibarlarına yakışır şekilde davranmakta ve kişisel standartlarını buna göre belirlemekte zorlanır. Yürütücü Yapımcılar: Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton, ve Sang Kyu Kim Diziden ilk görsellere Netflix'in yeni dizisi Jupiter'in Mirası! İşte diziden ilk görüntüler yazımızdan ulaşabilirsiniz. Netflix'ten yeni fantastik dizi The Witcher 2. sezon hazır!

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |