indirline.com, program indir, indir
20 Nisan 2021 , Salı             Aktif Ziyaretçi: 31842
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > TikTok'tan Otomatik Altyazı Özelliği: TikTok'a Altyazı Nasıl Eklenir?
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Canon'dan 18 Yıldır Devam Eden Liderlik
 Bir Tesla Sahibi, Şangay Otomobil Fuarında Tesla Standını Birbirine Kattı
 Çocuklar LG XBOOM Go ile Eğlenecekler
 Koronavirüs vaka sayısı en fazla artan ve azalan 5 il açıklandı
 Apple'dan, iPhone Şarj Aleti Savunması İçin Bir Rapor Daha Geldi
 Microsoft Surface Laptop 4 Duvar Kağıtları Yayınlandı; İndirin...
 'Mavi tik' nasıl alınır? Instagram'da mavi tik alma yolları
 Mars Helikopteri Ingenuity ile Gelen Soru: İnsanlar da Mars'ta Uçabilir mi?
 TP-Link, Wi-Fi 6 Teknolojisine Sahip İlk Modemini Duyurdu!
 Yeni Kripto Para Birimi Chia, Sabit Diskleri ve SSD'leri Tehdit Ediyor!
 İlgili haberlerin tümü
 
  TikTok'tan Otomatik Altyazı Özelliği: TikTok'a Altyazı Nasıl Eklenir?
TikTok'tan Otomatik Altyazı Özelliği: TikTok'a Altyazı Nasıl Eklenir?

TikTok, uygulamasındaki erişilebilirlik seçeneklerini geliştirmek adına yaptığı duyuruda, kullanıcıların okuması veya dinlemesi için otomatik altyazılar oluşturan auto-caption özelliğini sunduğunu belirtti.
Eklenme Tarihi: (8.4.2021 00:28:18)
Okunma Sayısı: 13

TikTok, uygulamasındaki erişilebilirlik seçeneklerini geliştirmek adına yaptığı duyuruda, kullanıcıların okuması veya dinlemesi için otomatik altyazılar oluşturan auto-caption özelliğini sunduğunu belirtti.25 Yıldır Değişmeyen Web Sitesi, Her Şeye Rağmen Yaşamaya Devam EdiyorYeni Space Jam filmi Space Jam: Yeni Efsane adıyla yakında beyaz perdeye taşınıyor. Bu seçenek, içerik geliştiriciler için bir video yüklendikten veya kaydedildikten sonra düzenleme sayfasında mevcut. Ayrıca geliştiriciler, eğer gerekli ise ince ayar yapmak için otomatik olarak oluşturulan altyazıları düzenleyebiliyor. Kullanıcıların altyazıları kapama seçenekleri de bulunuyor. Altyazıları kapamak için paylaşma panelini açmak ve burada altyazıları kapatmak yeterli oluyor. Özellik başlangıçta Amerika İngilizcesi ve Japonca dillerinde mevcut olacak ve diğer diller için destek ilerleyen aylarda eklenecek. Firmanın da belirttiği üzere bu özellik, uygulamanın erişilebilirliği için yayımlanan ilk özellik değil. Diğer özelliklerin arasında animasyonlu küçük resim, videolarının ışığa karşı hassas epilepsiyi tetikleyebilecek etkiler içerdiğine karşı geliştiricileri uyaran bir hatırlatıcı ve bir yazıdan-konuşmaya özelliği bulunuyor.Çok Konuşulan Robot Sophia'nın Çizdiği Dijital Resim, Rekor Fiyata Satıldıİnsanlarla ortak çalışarak sanat eserleri ortaya çıkartan robot Sophia'nın kendi çizdiği dijital portresi, inanılması çok güç bir rakama satıldı.. TikTok uygulamaya yeni özellikler eklemeye devam ediyor ve bunların arasında, geçtiğimiz ay platform üzerinde nezaketi arttıran özelliklerin eklenmesi de bulunuyor. Bir özellik, yaratıcıların yorumları filtrelemesine izin verirken bir başkası da kullanıcıların uygunsuz veya kibar olmayan yorumlarını tekrar düşünmelerini öneren bir açılır bildirim ile uyarıda bulunuyor.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |