indirline.com, program indir, indir
25 Ekim 2021 , Pazartesi             Aktif Ziyaretçi: 11821
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Alternatif Tarayıcı Brave, Yeni Özelliğiyle Şimdi de Zoom'a Rakip Oldu
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Philips 328E1CA İncelemesi
 Elon Musk'tan, Cybertruck'ın Aynaları Hakkında İlginç Açıklama!
 Türkiye Bankacılık Sektöründe Sanal Asistan Kullanımı 3 yılda %250 Arttı
 Netflix'in Yeni Bir Rekortmeni Var: Queen's Gambir Artık 1 Numara Değil!
 Türkiye, En Çok Gıda İsraf Eden 3'üncü Ülke
 Windows 11'in AMD İşlemcilerle Yaşadığı Sorun Nihayet Çözüldü!
 İnternette Güvenliğin Önemi Her Geçen Gün Artıyor Ama Akıllanmayanlar Var!
 Bir Ücretsiz VPN Uygulaması Şoku Daha: 1 Milyon Kullanıcı İfşa Oldu!
 Aruba, Anahtarlama Mimarisinin Bir Sonraki Evresini Sunar
 ABD'li aktör Baldwin film setinde kullandığı silahı ateşledi: 1 ölü
 İlgili haberlerin tümü
 
  Alternatif Tarayıcı Brave, Yeni Özelliğiyle Şimdi de Zoom'a Rakip Oldu
Alternatif Tarayıcı Brave, Yeni Özelliğiyle Şimdi de Zoom'a Rakip Oldu

Brave Software, bu yılın başlarında kendi arama motorunu piyasaya sürdükten sonra, doğrudan tarayıcısında çalışan, yerleşik, gizlilik odaklı yeni bir video konferans özelliği getirdiğini duyurdu. Brave kullanıcıları, Brave Talk ile artık doğrudan Brave üzerinden video aramalar yapabiliyorlar. Tek yapmaları gereken Brave Talk kamera simgesine tıklamak. Ayrıca talk.brave.com adresini de kullanarak kişilere ulaşıp video görüşmesi başlatabiliyorlar.  
Eklenme Tarihi: (24.9.2021 19:12:43)
Okunma Sayısı: 33

Brave Software, bu yılın başlarında kendi arama motorunu piyasaya sürdükten sonra, doğrudan tarayıcısında çalışan, yerleşik, gizlilik odaklı yeni bir video konferans özelliği getirdiğini duyurdu. Brave kullanıcıları, Brave Talk ile artık doğrudan Brave üzerinden video aramalar yapabiliyorlar. Tek yapmaları gereken Brave Talk kamera simgesine tıklamak. Ayrıca talk.brave.com adresini de kullanarak kişilere ulaşıp video görüşmesi başlatabiliyorlar.  Chrome Bu Kez Daha Hızlı Olmayacak, Yavaşlayacak!Chrome daha hızlı olacak haberlerini görmeye alıştık. Görüşmelerin Brave üzerinden başlatılması gerekiyor, ancak kullanıcılar isterlerse herhangi bir modern web tarayıcısı kullanan kişileri de kendileriyle sohbet etmeye çağırabiliyorlar. Brave Talk, açık kaynak kodlu bir yazılım olan Jitsi'nin servisini kullanıyor ve Jitsi Meet'te bulunan gizlilik özelliklerinin çoğuna sahip. Video görüşmelerinde gizlilik  Zoom ve diğer birçok video konferans sağlayıcısı görüşmeleri, paylaşılan görüntüleri izleyebiliyor. Ancak Brave Talk, birkaç şifreleme katmanı kullandığından dolayı görüşmeleri meraklı gözlerden sıkı sıkıya saklıyor. Videolar, görüntüler ve paylaşılan hiçbir içerik kaydedilmiyor. Brave Talk web tarayıcısının üzerinden çalıştığından, kullanıcıların herhangi bir ekstra yazılım veya eklenti yüklemesine de gerek kalmıyor.  

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |