indirline.com, program indir, indir
25 Ekim 2021 , Pazartesi             Aktif Ziyaretçi: 14409
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Surface Serisine, 4 Intel Core Tasarımı Geldi
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Philips 328E1CA İncelemesi
 Elon Musk'tan, Cybertruck'ın Aynaları Hakkında İlginç Açıklama!
 Türkiye Bankacılık Sektöründe Sanal Asistan Kullanımı 3 yılda %250 Arttı
 Netflix'in Yeni Bir Rekortmeni Var: Queen's Gambir Artık 1 Numara Değil!
 Türkiye, En Çok Gıda İsraf Eden 3'üncü Ülke
 Windows 11'in AMD İşlemcilerle Yaşadığı Sorun Nihayet Çözüldü!
 İnternette Güvenliğin Önemi Her Geçen Gün Artıyor Ama Akıllanmayanlar Var!
 Bir Ücretsiz VPN Uygulaması Şoku Daha: 1 Milyon Kullanıcı İfşa Oldu!
 Aruba, Anahtarlama Mimarisinin Bir Sonraki Evresini Sunar
 ABD'li aktör Baldwin film setinde kullandığı silahı ateşledi: 1 ölü
 İlgili haberlerin tümü
 
  Surface Serisine, 4 Intel Core Tasarımı Geldi
Surface Serisine, 4 Intel Core Tasarımı Geldi

Microsoft, Windows 11'in en iyi performansı açığa çıkarmak için Intel ile birlikte yürüttüğü mühendislik çalışmalarının meyvesi olan ve Intel Core işlemcilerle desteklenen 4 yeni Surface tasarımını duyurdu. Yeni tasarımlar; Intel EvoTM platformu tabanlı, ilk tüketici sınıfı dizüstünden tablete bilgisayarı içeriyor ve Thunderbolt 4 üniversal kablo bağlantısını iki Surface tasarımında ilk kez sunuyor.
Eklenme Tarihi: (25.9.2021 00:39:28)
Okunma Sayısı: 24

Microsoft, Windows 11'in en iyi performansı açığa çıkarmak için Intel ile birlikte yürüttüğü mühendislik çalışmalarının meyvesi olan ve Intel Core işlemcilerle desteklenen 4 yeni Surface tasarımını duyurdu. Yeni tasarımlar; Intel EvoTM platformu tabanlı, ilk tüketici sınıfı dizüstünden tablete bilgisayarı içeriyor ve Thunderbolt 4 üniversal kablo bağlantısını iki Surface tasarımında ilk kez sunuyor.Dev Şirketleri Uçurumdan Alan 7 Efsane!Bir zamanlar batmanın eşiğine gelen 7 dev şirketi adeta uçurumun kenarından alan 7 efsane ürünü listeledik.... Intel Mobil İnovasyon başkan yardımcısı Josh Newman konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: Bu harikulade ortaklık sayesinde Microsoft Surface'ın Intel Evo ailesine katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni Surface Pro 8, Intel Evo platformunun ödün vermeyen deneyimlerini sunuyor. Intel'in 11. Nesil Core işlemcileri tarafından desteklenen bu ürün, aynı zamanda sınıfının en iyisi bağlantı ve tek kablo üzerinden hızlı şarjı sunmak için Thunderbolt 4'ü içeren ilk Microsoft Surface Pro'dur. Peki, Bu Neden Önemli? Intel Evo doğrulama ve Thunderbolt 4 bağlantı noktasının yeni Surface tasarımına eklenmesi, Intel ve Microsoft'un ortaklığında önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Intel'in platform inovasyonu, ekosistem ortaklarının çok çeşitli form faktörleri ve fiyatlarda en iyi bilgisayar deneyimini sunmasını sağlamaya devam ediyor. Donanım ve yazılım alanında uzun bir işbirliği geçmişi bulunan Intel; tüketiciler, işletmeler, eğitimciler, teknoloji tutkunları ve daha birçok başka grup için en geniş bilgi işlem deneyimi yelpazesini sunacak.Tesla, Yeni Nesil Otonom Sürüş Çipi İçin Seçimini Yaptı!Tesla, yeni nesil HW4.0 otonom sürüş çipini üretecek ismi belirledi. Surface Tasarımları Hakkında Hem işletmeler hem de tüketicilere yönelik ve Intel tabanlı olan en son Surface cihazlar, arasında şunlar bulunuyor: Surface Pro 8: Intel Evo platformu üzerine kurulu olan ilk Surface Pro ve Thunderbolt 4 bağlantı noktası donanımlı ilk Surface Pro, tabletin esnekliğini dizüstü bilgisayarın gücüyle birleştiriyor. Surface Laptop Studio: 11. Nesil Intel Core H35 işlemcilerle desteklenen en güçlü Surface, üç ayrı çalışma modu arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanıza olanak tanıyor ve yaratıcılığınızı yepyeni Thunderbolt 4 bağlantı noktalarıyla açığa çıkarmanız için yüksek performanslı genişletilebilirlik sunuyor Surface Pro 7+: Klasik Surface Pro ikisi bir arada tasarımı, 11. Nesil Intel Core işlemcilerle ihtiyaç duyduğunuz performansı sağlıyor. Surface Go3: En taşınabilir Surface bilgisayar, 10. Nesil Intel Core i3 işlemciyle ikisi bir arada çok yönlülük sağlıyor.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |