indirline.com, program indir, indir
3 Şubat 2023 , Cuma             Aktif Ziyaretçi: 4459
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Özel Windows 11 Sürümü Olan Windows 11 SE Tam Olarak Nedir?
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  Özel Windows 11 Sürümü Olan Windows 11 SE Tam Olarak Nedir?
Özel Windows 11 Sürümü Olan Windows 11 SE Tam Olarak Nedir?

Microsoft sonunda uzun zamandır beklenen özel Windows 11 sürümünü, yani Windows 11 SE işletim sistemini ve Windows 11 SE kullanan Surface Laptop'unu tanıttı. Pek çok kullanıcı bu Windows'un ne getirdiğini, hangi özelliklere sahip olduğunu merak ediyordu.
Eklenme Tarihi: (12.11.2021 02:16:53)
Okunma Sayısı: 150

Microsoft sonunda uzun zamandır beklenen özel Windows 11 sürümünü, yani Windows 11 SE işletim sistemini ve Windows 11 SE kullanan Surface Laptop'unu tanıttı. Pek çok kullanıcı bu Windows'un ne getirdiğini, hangi özelliklere sahip olduğunu merak ediyordu.Avustralyalı Bir Kadın, Sadece COVID-19 Aşısı Olarak 1 Milyon Dolar KazandıAvustralya'dan bir kadın, sadece COVID-19 aşısı oldu ve karşılığında 1 milyon dolar gibi inanılmaz bir paraya sahip oldu! SE Kısaltması Ne Anlama Geliyor? SE kısaltması, özel bir anlam ifade etmiyor. Microsoft bu isimlendirmeyi, işletim sistemini diğer sürümlerinden farklılaştırmak için kullandığını söylüyor. İşletim sisteminin eğitim alanında kullanılmak üzere özelleştirildiği belirtiliyor. Windows 11 SE Çin dışında tüm ülkelerde kullanılabilir olacak. Microsoft'un, bu sürüm ile Chromebook'ları hedeflediği açık. Açıklama şu şekildeydi: Windows 11 SE çalıştıran bir cihazın maliyeti, bir Chromebook'tan daha fazla değil. Ancak, yönetim, verimlilik ve erişilebilirlik açısından getirdikleri düşünülürse, aslında Windows 11 SE daha ucuz bir seçenek. Buna ek olarak Chromebook kullanan okullar yönetim ve abonelik servisleri için para ödemek zorundalar. Microsoft ise yönetim özelliklerini, tam bir Microsoft Office sürümünü ve Minecraft: Education sürümünü satış fiyatının içine dahil ediyor. Firma, Windows 11 SE işletim sisteminin kişisel kullanım için düşünülmediğini belirtiyor, ancak isterseniz bir Windows 11 SE cihaz satın alabilir, işletim sistemini silip yeni bir Windows yükleyebilirsiniz. Ancak bu durumda bir daha Windows 11 SE sürümüne geri dönüş yapamıyorsunuz. Windows 11 SE'nin özellikleri Windows 11 SE, dikkat dağınıklığını en aza indirmek ve eğitime odaklanmayı sürdürmek için daha da basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip. Windows 11 SE'de Microsoft Mağazası bulunmuyor, bu nedenle eğitimciler öğrencilerin hangi uygulamaları ve araçları indirdiğini kontrol edebilir. Windows 11 SE, düşük maliyetli donanımda performansı optimize etmek için yerleşik geliştirmelere sahip. Windows 11 SE eğitim alanında kullanılmak için özel olarak optimize edilmiş.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |