indirline.com, program indir, indir
26 Ocak 2022 , Çarşamba             Aktif Ziyaretçi: 6585
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Samsung, Windows 7 ve macOS Kullananlara Artık DeX Desteği Vermeyecek!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  Samsung, Windows 7 ve macOS Kullananlara Artık DeX Desteği Vermeyecek!
Samsung, Windows 7 ve macOS Kullananlara Artık DeX Desteği Vermeyecek!

DeX, hiç kuşkusuz Samsung'un şimdiye kadar sunduğu en iyi üretkenlik yazılımlarından biri. Büyük bir ekrana (monitör veya TV) kablolu ya da kablosuz olarak bağlandığında, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, masaüstü benzeri bir kullanıcı arayüzünde kullanmanızı sağlayan Samsung DeX, macOS veya Windows çalıştıran bir bilgisayarda bile çalışıyor.
Eklenme Tarihi: (13.11.2021 14:24:11)
Okunma Sayısı: 29

DeX, hiç kuşkusuz Samsung'un şimdiye kadar sunduğu en iyi üretkenlik yazılımlarından biri. Büyük bir ekrana (monitör veya TV) kablolu ya da kablosuz olarak bağlandığında, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, masaüstü benzeri bir kullanıcı arayüzünde kullanmanızı sağlayan Samsung DeX, macOS veya Windows çalıştıran bir bilgisayarda bile çalışıyor.Galaxy S21 FE'nin Resmi Görüntüleri de Sonunda İnternete Sızdırıldı!Galaxy S21 FE'ye ait olduğu iddia edilen ve gerçek gibi görünen resmi görüntüler, telefon hakkında bilmediğimiz çok az şey bırakıyor! Bilgisayarınızda düzenli olarak DeX kullanıyorsanız, ne yazık ki sizin için kötü bir haberimiz var. Samsung, gelecek yıldan itibaren macOS ve Windows 7 (veya daha eski bir işletim sistemi) çalıştıran bilgisayarlarda DeX'i desteklemeyi bırakacağını duyurdu. Samsung DeX'i macOS üzerinde çalıştıran kullanıcılar, şimdiden bu konuda bildirimler almaya başladı bile. Güney Koreli firma ayrıca, DeX ile ilgili web sayfasını Mac/Windows 7 işletim sistemleri için DeX hizmeti Ocak 2022'den itibaren sonlandırılacaktır. Daha fazla soru veya yardım için lütfen Samsung Members aracılığıyla bizimle iletişime geçin şeklinde güncelledi. Bilgisayarlarında halihazırda DeX yüklü olan kullanıcılar kullanmaya devam edebilecek, ancak şirket artık güncelleme sunmayacak ve destek vermeyecek. Windows 7 kullanıcıları, bilgisayarlarını Windows 10'a veya yakın zamanda piyasaya sürülen Windows 11 işletim sistemine yükselterek bu sorunun üstesinden gelebilir. macOS kullanıcıları ise, artık bilgisayarlarına DeX yazılımını indiremeyecek. Samsung, daha önce de Linux için DeX'in bir beta sürümünü yayınlamıştı, ancak kararlı bir sürüm yayınlamadan bu proje de iptal edilmişti.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |