indirline.com, program indir, indir
26 Ocak 2022 , Çarşamba             Aktif Ziyaretçi: 6395
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Philips Monitörleri CES 2022 Innovation Awards Honoree Seçildi
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  Philips Monitörleri CES 2022 Innovation Awards Honoree Seçildi
Philips Monitörleri CES 2022 Innovation Awards Honoree Seçildi

Consumer Technology Association (CTA)® (Tüketici Teknoloji Derneği) tarafından düzenlenen ve CTA' ya ait olan CES İnovasyon Ödülleri programı, 27 tüketici teknolojisi ürünü kategorisinde olağanüstü tasarım ve mühendisliği ödüllendiren, her yıl düzenlenen bir yarışma. En yüksek puanı kazananlar Best of Innovation (İnovasyon'un en iyisi) ünvanını alıyorlar. Aralarında basın mensuplarının, tasarımcıların, mühendislerin ve daha da fazlasının bulunduğu sektörde uzman hakemlerden oluşan elit bir panel, inovasyon, mühendislik ve işlevsellik, estetik ve tasarımı göz önünde bulundurarak başvuruları değerlendirdiler.
Eklenme Tarihi: (14.11.2021 17:44:39)
Okunma Sayısı: 44

Consumer Technology Association (CTA)® (Tüketici Teknoloji Derneği) tarafından düzenlenen ve CTA' ya ait olan CES İnovasyon Ödülleri programı, 27 tüketici teknolojisi ürünü kategorisinde olağanüstü tasarım ve mühendisliği ödüllendiren, her yıl düzenlenen bir yarışma. En yüksek puanı kazananlar Best of Innovation (İnovasyon'un en iyisi) ünvanını alıyorlar. Aralarında basın mensuplarının, tasarımcıların, mühendislerin ve daha da fazlasının bulunduğu sektörde uzman hakemlerden oluşan elit bir panel, inovasyon, mühendislik ve işlevsellik, estetik ve tasarımı göz önünde bulundurarak başvuruları değerlendirdiler.TOGG CEO'su: C segment sedanla ilgili çalışmalarımıza da başladıkTOGG CEO'su Gürcan Karakaş, yerli otomobille ilgili son bilgileri paylaştı. Philips Momentum Designed for Xbox konsol oyun monitörü (559M1RYV), Xbox hayranları için en üst deneyimi sunması için tasarlandı ve yeni nesil konsollar için oyun monitörlerinde yeni bir standardı ortaya koyuyor. Yeni HDMI 2.1 özelliğinin dahil edilmesi ile, artık yeni nesil konsol oyunları 4K çözünürlükte, daha hızlı 120 Hz yenileme hızında, DisplayHDR 1000'e sahip HDR desteği ile, ve 55 (139.7 cm) panel üzerinde ultra keskin ve ultra akıcı oyun performansı için Her Zaman Düşük Gecikme ile sunuluyor. Philips Momentum 559M1RYV, yenilikçi tasarımları ve ses mühendisliği ile tüm dünyada tanınan İngiliz bir hoparlör şirketi olan Bowers & Wilkins mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan bir soundbar'a sahip, bu da sürükleyici oyun deneyimini tamamlıyor. MMD Avrupa Pazarlama & İş Direktörü Stefan Sommer, şunları belirtti: Gaming ürünleri kategorisinde CES® Innovation Awards Honoree olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Philips Momentum 559M1RYV konsol oyuncularına, yeni nesil konsollarda mümkün olan en akıcı ve en sürükleyici oynanabilirliği sağlamada lider konumumuzu gösteriyor. CES 2022 Inovasyon Ödülleri sahipleri, ürün tanımları ve fotoğraflar da dahil olmak üzere, CES.tech/innovation adresinde bulunabilirler. Konu hakkında daha fazla bilgi Ocak ayında açıklanacak. Pek çok ödül sahibi, ödüllü ürünlerini CES 2022 İnovasyon Ödülleri Showcase etkinliğinde sergileyecekler. CTA' ya ait olan ve kendileri tarafından düzenlenen küresel inovasyon sahnesi CES 2022, hem kişisel olarak hem de dijital olarak teknoloji endüstrisini bir araya getirecek ve dünyanın dört bir yanından katılan seyircilere büyük markalara ve startup'lara, dünyanın en etkili liderlerine ve sektör temsilcilerine erişim sağlayacak. Sağlık protokolleri ve kayıt da dahil olmak üzere bütün CES 2022 hakkındaki bütün güncel haberler için CES.tech adresini ziyaret edin.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |