indirline.com, program indir, indir
23 Ağustos 2019 , Cuma             Aktif Ziyaretçi: 2323
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Teknoloji > Bill Gates geri mi dönüyor?
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Bill Gates geri mi dönüyor?
 Huawei: Geçen 10 yılın ardından...
 Steve Jobs halen kazandırıyor
 Lenovo'dan "tersine göç!"
 Acer'dan 8 yükseltme kampanyası!
 "Burada görecek bir şey yok!"
 Windows 8'le gelen sürpriz!
 Apple'dan radikal değişim sinyali!
 Apple'dan Steve Jobs'a özel!
 Surface sonunda ortaya çıktı!
 İlgili haberlerin tümü
 
  Bill Gates geri mi dönüyor?
Bill Gates geri mi dönüyor?

Bill Gates'ten Steve Jobs, Microsoft ve daha da önemlisi, kendisi hakkında ilginç açıklamalar geldi!
Eklenme Tarihi: (11.10.2012 13:45:45)
Okunma Sayısı: 2575

Teknoloji denince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı sürdüren Bill Gates, Microsoft ve şirketteki geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. Yönetim anlamında Microsoft'a geri dönmeyi düşünmediğini belirten Gates, başkan olarak zamanının yalnızca yüzde 15'ini şirkete harcadığını söyledi.

Abu Dabi'deki medya toplantısına katılan Gates, konu Steve Jobs'a gelince şu açıklamayı yaptı: Steve Jobs gerçekten inanılmaz işlere imza attı. Apple'ın piyasadan silineceği öngörülürken ipleri tekrar eline alarak şirketini olağanüstü seviyelere taşıdı. Her ne kadar rakip olsak da Steve'le güzel bir dostluğumuz vardı.

Microsoft'un patronu, Steve Jobs'ın Apple'da yaptığı gibi kendisinin de Microsoft'ta yeniden aktif rol alıp almayacağı sorusunu ise şöyle yanıtladı: Başkan olarak zamanımın yalnızca yüzde 15'ini şirkete harcıyorum. Windows 8'le birlikte Microsoft'u güzel bir süreç bekliyor. Yakın zamanda yeni Surface tabletlerimiz de piyasaya çıkacak. Dolayısıyla böyle heyecanlı bir zamanda emekli olmam beklenemezdi. Ayırca dışarıda geliştirmeye hazır birçok teknolojik yenilik söz konusu. Hayatımın geri kalan sürecinde zamanımı teknolojiye daha yenilikçi katkılar sağlamak için çalışacağım.

Bill Gates bu açıklamalarından sonra daha uzun bir süre teknolojiyle iç içe olacağının sinyallerini vermiş oldu.Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |