indirline.com, program indir, indir
26 Mayıs 2024 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 30159
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Merakla Beklenen 2 Dev Oyun İçin Şok Karar: İkisi de Ertelendi!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  Merakla Beklenen 2 Dev Oyun İçin Şok Karar: İkisi de Ertelendi!
Merakla Beklenen 2 Dev Oyun İçin Şok Karar: İkisi de Ertelendi!

Activision Blizzard, merakla beklenen 2 büyük oyunu Overwatch 2 ve Diablo 4'ün ertelendiğini açıkladı ve heyecanlı oyuncuları bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı. Şirket, 3. çeyrek kazancını açıkladığı toplantıda şu açıklamayı yaptı: Gelecek yıl Blizzard'dan önemli miktarda bir içeriği oyunculara sunacağız. Bununla birlikte, Overwatch 2 ve Diablo IV'ün ertelendiğini bildirmek zorundayız.
Eklenme Tarihi: (4.11.2021 00:52:32)
Okunma Sayısı: 252

Activision Blizzard, merakla beklenen 2 büyük oyunu Overwatch 2 ve Diablo 4'ün ertelendiğini açıkladı ve heyecanlı oyuncuları bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı. Şirket, 3. çeyrek kazancını açıkladığı toplantıda şu açıklamayı yaptı: Gelecek yıl Blizzard'dan önemli miktarda bir içeriği oyunculara sunacağız. Bununla birlikte, Overwatch 2 ve Diablo IV'ün ertelendiğini bildirmek zorundayız.Diablo IV Duyuruldu!Diablo IV, karanlık ve vahşi bir oynanış, zengin kişiselleştirme seçenekleri, bolca ganimet ve sonsuz macera vadediyor.. Bu açıkça, her iki oyunun da başlangıçta çizilen yol haritasına göre fazlasıyla ertelendiğini gösteriyor, ancak ifadenin ilk yarısında kullanılan dile dikkat etmeye değer. Gelecek yıl (2022) için beklenen 'önemli miktarda içerik' olmasına rağmen, bu iki oyunun buna dahil olup olmadığı pek açık değil. Bu nedenle, hem Overwatch 2 hem de Diablo 4 için 2023 yılına kadar beklememiz bile gerekebilir gibi görünüyor. Diablo 4 için gecikme, kısmen oyunun yönetmeni ve baş tasarımcısının Ağustos ayında şirketten ayrılmasından kaynaklanıyor ve benzer bir hikaye, oyun direktörü Jeff Kaplan'ın Nisan ayında ayrılmasıyla Overwatch 2 için de geçerli. Yayıncı, yayın gecikmelerini geliştirme ekiplerinin oyunları daha da cilalaması için fırsat olarak gördüğünü açık bir şekilde söylese de, cinsel taciz ve ayrımcılık suçlamalarının ekipleri yetersiz kadroya veya tamamen yeni üyelere bıraktığı bir gerçek.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |