indirline.com, program indir, indir
25 Şubat 2024 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 26825
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > 20 yıl Öncenin Prototip iPod'u Boyutuyla Görenleri Şaşırtıyor!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  20 yıl Öncenin Prototip iPod'u Boyutuyla Görenleri Şaşırtıyor!
20 yıl Öncenin Prototip iPod'u Boyutuyla Görenleri Şaşırtıyor!

23 Ekim 2021, tarihin en ikonik müzik çaları olan iPod'un 20. yıldönümüydü. Apple'ın bir zamanların önde gelen müzik cihazı, Cult of Mac tarafından bildirildiği üzere, bugüne kadar 400 milyonun üzerinde satış gerçekleştirdi. iPod Touch'ın 2021 revizyonu hakkında dönen söylentiler olmasına rağmen, henüz hiçbir şey belli değil.
Eklenme Tarihi: (8.11.2021 01:14:54)
Okunma Sayısı: 219

23 Ekim 2021, tarihin en ikonik müzik çaları olan iPod'un 20. yıldönümüydü. Apple'ın bir zamanların önde gelen müzik cihazı, Cult of Mac tarafından bildirildiği üzere, bugüne kadar 400 milyonun üzerinde satış gerçekleştirdi. iPod Touch'ın 2021 revizyonu hakkında dönen söylentiler olmasına rağmen, henüz hiçbir şey belli değil.Apple, iPod Efsanesini Yeni Bir iPod Touch ile Geri Getirmeye HazırlanıyorBir dönem Apple'a büyük başarılar kazandıran iPod efsanesi, yeni bir iPod Touch modeli ile birlikte, yıllar sonra geri gelebilir.... Panic'ten blog yazarı Cabel Sasser ise, geliştirme yapılırken gerçek ürün tasarımını maskelemeyi amaçlayan orijinal iPod'un çok erken bir prototipine ilk bakışını paylaştı. Yıllar boyunca görünüşte yaşlanmış, büyük olasılıkla aslında beyaz olan bir gövde, şimdi sarımsı bir görünüm almış durumda. Bu prototip, devasa boyutuna rağmen, orijinal tüketici iPod'uyla aynı boyutta bir ekrana sahip. Prototip ünite aynı zamanda standart bir kulaklık bağlantı noktasının yanı sıra orijinal iPod gibi FireWire'ı da içeriyor. Ünitenin sol üst köşesinde, yetersiz işlevselliğe sahip büyük bir kaydırma tekerleği bulunuyor. Düğme arayüzünün diğer kısımları sırasıyla Menü, Oynat/Duraklat, Geri ve İleri'ye karşılık gelen Yukarı, Aşağı, Sol ve Sağ seçimini içeriyor. Bu prototipin tarihi, 3 Eylül 2001'e kadar uzanıyor. Bu da orijinal iPod'un 23 Ekim 2001'de piyasaya sürülmesine yakın bir tarih demek.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |