indirline.com, program indir, indir
25 Şubat 2024 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 25324
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > YouTube'da Yeni Bir Dönem Başlıyor; Beğenmeme Sayısı Gizleniyor!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  YouTube'da Yeni Bir Dönem Başlıyor; Beğenmeme Sayısı Gizleniyor!
YouTube'da Yeni Bir Dönem Başlıyor; Beğenmeme Sayısı Gizleniyor!

YouTube, bugünden itibaren bir videonun aldığı beğenmeme sayısını açıklamayı bırakacağını duyurdu. Şirket, bu değişikliğin amacının daha küçük içerik sağlayıcıların eserlerinin kötülenmek için bilerek beğenmeme bombardımanına uğranmasını engellemek olduğunu belirtti. Ayrıca, YouTube'un içerik oluşturucuların başarılı olma fırsatına sahip oldukları ve kendilerini ifade etmek için kendilerini güvende hissettikleri kapsayıcı ve saygılı bir ortam olmayı tercih ettiğinin de altı çizildi.
Eklenme Tarihi: (11.11.2021 17:23:19)
Okunma Sayısı: 199

YouTube, bugünden itibaren bir videonun aldığı beğenmeme sayısını açıklamayı bırakacağını duyurdu. Şirket, bu değişikliğin amacının daha küçük içerik sağlayıcıların eserlerinin kötülenmek için bilerek beğenmeme bombardımanına uğranmasını engellemek olduğunu belirtti. Ayrıca, YouTube'un içerik oluşturucuların başarılı olma fırsatına sahip oldukları ve kendilerini ifade etmek için kendilerini güvende hissettikleri kapsayıcı ve saygılı bir ortam olmayı tercih ettiğinin de altı çizildi.Google Bu Sefer Büyük Kaybetti: 4 Yıl Sonra Gelen Şok Karar!Google, 2017'de büyük bir cezayı ödemesine hükmeden Mahkeme kararına yaptığı itirazdan beklediğini alamadı.. İçerik oluşturucular, içeriklerinin nasıl tepki aldığını görmek isterlerse, YouTube Studio'da beğenmeme sayılarının sayısını yine de görebilecekler. Bu, içerik oluşturucunun geri bildirimi özel olarak almasına ve buna göre hareket etmesine olanak tanıyor. İçerik oluşturucular, izleyicilerin görüşlerini anlamak ve gerekirse buna göre ayarlamak için beğeni ve beğenmeme geri bildirimlerine güveniyorlar. Sorun, beğenmeme sisteminin, herhangi bir anlamlı geri bildirim sağlamadan içerik oluşturucuları taciz etmek ve kötüye kullanmak için bir araç haline gelmesi ve YouTube, yeni adımıyla bu sorunu ortadan kaldırmak istiyor.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |