indirline.com, program indir, indir
25 Nisan 2024 , Perşembe             Aktif Ziyaretçi: 17643
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Apple, Gizemli Otonom Aracı Apple Car İçin Planları Değiştiriyor!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Sadece 1 Dakikada En Uzun Ay Tutulmasını İzleyin: Ay İşte Böyle Tutuldu!
 AOC CU34G3S İncelemesi
 ABD'den Çin'e Bir Yasak Daha: Şimdi de Kuantum Bilgisayarlar...
 Epson, Yosundan Biyoplastik Üretimi İçin Düğmeye Bastı
 Samsung, Yeni İddiaya Göre OLED Ekranları İçin LCD'den Vazgeçiyor!
 The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix tarih verdi (Fragmanlar)
 Netflix Aralık 2021 takviminde neler var? İşte yeni sezonlar ve filmler
 Game Factory Booster'ın 2. Dönem Başvuruları Açıldı
 Blue Origins'in Bir Sonraki Uzay Yolculuğunda Sürpriz Bir İsim de Olaacak!
 2 Yıllık Android 10, Android 12 Yayınlanırken Krallığını İlan Etti
 İlgili haberlerin tümü
 
  Apple, Gizemli Otonom Aracı Apple Car İçin Planları Değiştiriyor!
Apple, Gizemli Otonom Aracı Apple Car İçin Planları Değiştiriyor!

Apple'ın uzun süreden beri konuşulan ve artık iyiden iyiye yılan hikayesine dönmüş olan otonom aracı Apple Car, sonunda gerçeğe dönüşüyor olabilir. Ancak Apple, önümüzdeki süreçte işleri biraz değiştirmek istiyor.
Eklenme Tarihi: (19.11.2021 17:40:22)
Okunma Sayısı: 255

Apple'ın uzun süreden beri konuşulan ve artık iyiden iyiye yılan hikayesine dönmüş olan otonom aracı Apple Car, sonunda gerçeğe dönüşüyor olabilir. Ancak Apple, önümüzdeki süreçte işleri biraz değiştirmek istiyor.BMW'ye Qualcomm Dopingi: Büyük Ortaklık Açıklandı!Qualcomm ve BMW, yeni çipler ve otonom sürüş sistemleri için yeni bir ortaklık kurduklarını resmi olarak açıkladı! Bloomberg kaynaklarından gelen habere göre, Apple'ın artık dikkatini sadece yarı otonom özelliklere sahip daha geleneksel bir araca değil, tamamen kendi kendine giden bir araca kaydırdığını iddia ediyor. Apple, kısa bir süre önce otomobil bölümünün başına, giyilebilir cihaz şefi Kevin Lynch'i atamıştı. İddialara göre yeni proje lideri Kevin Lynch, Apple'ın sadece sıradan bir hibrit araç değil, artık tam anlamıyla bir otonom araç çıkartması gerektiğine inanıyor. Dahası, şirket de bu karara yeşil ışık yakmış durumda ve bu alandaki çalışmalara hız verdi. Tarih ise çok yakın. Apple Car Hakkında Bildiğimiz Her Şey! Yeni tarih olarak 2025 yılı gösterilirken, Apple'ın arabanın işlemcisine ait temel tasarımı tamamladığı da iddia ediliyor. Öte yandan Apple'ın araç içinde direksiyon ya da pedallar gibi araç sürüş özellikleri olmaksızın, yolcular için salon benzeri koltuklara ve dokunmatik bilgi-eğlence sistemine yer vereceği de iddia ediliyor. Hatta kaynaklar şu sıra araç içinde acil durum devralma modunun olup olmayacağının tartışıldığını da ilave ediyor. Apple ise bu konuda yorum yapmaktan yine kaçınıyor. Şirketten herhangi bir açıklama gelmezken, anlaşılan önümüzde yeni Apple Car ile ilgili daha pek çok söylenti göreceğimiz bir süreç var.

Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |