indirline.com, program indir, indir
26 Mayıs 2024 , Pazar             Aktif Ziyaretçi: 2931
   
    Gelişmiş Arama                     Download Sepeti    
  Ana Sayfa > Yardım Merkezi
Yardım Merkezi
indirline.com sitesinde 10.000 den fazla Türkçe ve İngilizce yazılım; freeware, shareware veya demo olarak sitede tanıtılmaktadır. Sitede sadece Windows ve Linux işletim sistemleri için yazılımlar bulunmaktadır. Internet ortamından, üreticilerin sitesinden ve Program Ekleme Formu ile bize gönderilen yazılımlar, yetkili personelimiz tarafından titizlikle incelenir, değerlendirilir ve kategorize edilerek siteye eklenir. Eğer sitemizi kullanma konusunda yardıma ihtiyaç duyarsanız. Alttaki bölümlerden ve özellikle Sıkça Sorulanlar Bölümünden yardım alabilirsiniz

 Sıkça Sorunlar Sorular
Bu bölümde bize sıkça sorulan sorular ve cevaplarını bulabilirsiniz. Lütfen bu bölümü iyice inceleyiniz.

 Acemi ziyaretçiler için Rehber
Eğer sitemizde daha çok yeniyseniz buradan çok değerli bilgiler edinebilirsiniz. Yazılımları nasıl araştıracağınız, bilgisayarınıza nasıl indireceğiniz ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

 Yazılım Arama Bölümü
Arama Motorumuzun kullanımı hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 Yazılımlar Hakkında Kullanıcı Görüşleri
indirline.com sitesinde bulunan bir yazılım hakkında görüş belirtebilirsiniz yada yapılan görüşleri okuyabilirsiniz. Bu bölümde bu konu hakkında yardım alabilirsiniz.

 Bize Ulaşın
Eğer yardım merkezimiz veya Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulamadığınız cevaplar varsa bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sorununuz yetkili personelimiz tarafından incelenecek ve cevaplanacaktır.

 Program Ekle
Sitemize program eklemek veya daha önce eklediğiniz bir programın yeni versiyon bilgilerini gönderip güncellemek için bu adresteki formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

 Siteniz İçin
Eğer bir web siteniz varsa ve içerik geliştirmekte zorlanıyorsanız size yardımcı olabiliriz. Bu bölümümüzde siteniz için çok güzel içerikler bulabilirsiniz.

Copyright © 2016 İndirLine               Program Arşivi | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin |