WolfTeam

İndir > OYUN > Online Oyunlar >

WolfTeam indir

WolfTeam 1.56
WolfTeam
Açıklama
:

Multiplayer FPS Oyunu

İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1275      Toplam: 1275
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
8.1.2013 02:42:41
Boyutu
:
1.97 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Virüs Kontrolü
:
Tarandı, Temiz.
WolfteamKurulu...exe (1.97 MB)WolfTeam online oyun meraklılarının yakından takip ettiği bir Multiplayer FPS Oyunu'dur. Oluşumundan itibaren online oyun takipçilerinin dikkatini çeken bu oyun sayesinde mücadele imkanı bulacaksınız.

Wolfteam Oyun Hikayesi :

Artık avlanma zamanı... Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi. Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu İndirLine ekibimiz tarafından saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslar arası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”ı buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusuna sattı. Fransız Ordusu, “Wolfteam” yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler. Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

“Wolfteam”in ünü sürekli olarak büyüdü, ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. Wolfteam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı. Bir gün, yedi “Wolfteam” üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien’in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm “Wolfteam” üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar. “Wolfteam” üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordu’sunun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.


WolfTeam indir. Multiplayer FPS Oyunu arıyorsanız İngilizce dil seçeneği olan WolfTeam kullanıcılarımız tarafından öneriliyor. WolfTeam Download sayfasından yükleyebilirsiniz.
Henüz Yorum Yazılmamış...
İsim (Rumuz) :
E-mail Adresiniz :
Puanınız :
5 üzerinden
Öneriyormusunuz :
  EVET                       HAYIR
Yorum :
BEŞ ile ÜÇ 'ün toplamı kaç eder ? :
(Rakam ile yazınız.)

İsminiz :
E-Mail Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
İsim (Rumuz) :
E-Mail Adresiniz :
Ek Bilgi :
Henüz video eklenmemiş...
WolfTeam
Online Oyunlar Kategorisinin Yenileri
1. Counter Strike Online
Ücretsiz Çevrimiçi Türkçe Counter Strike Oyunu

2. Point Blank
Online MMOFPS Oyunu

3. WolfTeam 1.56
Multiplayer FPS Oyunu

4. Knight Online World 1.800
Online PVP Oyunu

5. Metin2
Metin 2 Oyunu
Online Oyunlar Kategorisinin Popülerleri
1. Point Blank
Online MMOFPS Oyunu

2. WolfTeam 1.56
Multiplayer FPS Oyunu

3. Metin2
Metin 2 Oyunu

4. Counter Strike Online
Ücretsiz Çevrimiçi Türkçe Counter Strike Oyunu

5. Knight Online World 1.800
Online PVP Oyunu

indir
Kategoriler | Yeni Eklenenler | Popüler Programlar | Türkçe Programlar | Bedava Programlar | Teknoloji Haberleri
Facebook | Twitter | Reklam | Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları | Yardım | Siteniz İçin | Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama | Download Sepeti