OpenOffice

İndir > İş & Sektörel > Office Setleri >

OpenOffice indir

OpenOffice 3.3.0
OpenOffice
Açıklama
:

Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi

İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 276      Toplam: 276
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.10.2012 13:55:44
Boyutu
:
145 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Virüs Kontrolü
:
Tarandı, Temiz.
OOo_3.3.0_Win_...exe (145 MB)OpenOffice açık kaynak kodlu bir ofis yazılımları programıdır. İçerisinde barındırdığı ofis yazılımlarıyla her kesim kullanıcıya hitap eden OpenOffice belirli bir kullanıcı kitlesine ulaşarak kendisini kanıtlamıştır. İçerisinde birbirinden önemli uygulamaları barındıran OpenOffice programı oldukça işlevsel bir uygulamadır. Türkçe dil desteğine de sahip bu programın ilk olarak Metin Belgesi oluşturma özelliğini ele alıyoruz. Bu özellik sayesinde yazılarınızı düzgün bir şekilde yazabilme imkanına sahipsiniz. Oldukça anlaşılabilir arayüze sahip olan program yazdığınız metinlere özellikler ve içerisinde resim yükleme gibi bir çok önemli özellik barındırmaktadır. Yazmakta oluğumuz metinleri doğrudan E-posta gönderme, Doğrudan yazdırma, Doğrudan PDF olarak aktarma gibi göze çarpan önemli özelliklerde mevcuttur. Yazdığınız metinlerin üzerinde birden çok görsel özelliklerde uygulayabileceğiniz bu programda metinlerinizi daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

OpenOffice Metin Belgesi

OpenOffice programının içinde bir çok kullanışlı ve işlevsel uygulamalardan bir diğeri olan Hesap Tablosu oldukça ilgi çekici ve kullanılan uygulamalarından bir tanesidir. Hesap tablosu bir çok hesaplamada işlerinizi büyük bir şekilde kolaylaştırarak sizlere oldukça fayda sağlamaktadır. İçerisinde genel olan formülleri hazır kalıplar halinde sunan program kullanıcının ihtiyaçları doğrultusun da kendi hazırlamak isteği hesaplama formüllerini de imkan sunması programın profesyonel bir hesap tablosu olduğunu göstermiştir. Hesaplama işlemlerinizde bir çok alanda sizlere yardımcı olan program hesaplama alanınızdaki verilerin grafiksel olarak ta görebilme imkanına sahipsiniz.

OpenOffice Hesap Tablosu

Programın diğer bir önemli uygulaması ise Sunum' dur. Sunum uygulaması sayesinde görsel düzeyi üst seviyede sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bu uygulamada ürünler veya bir konu hakkında herkesin anlayabileceği ve her kesime uygun bir şekilde görsel efektler vererek ve anlaşılabilir özellikler kullanarak programı daha işlevsel ve işe yarar hale getirebilirsiniz. İçerisinde bir çok efekt barındıran program slayt geçişlerini veya eklemiş olduğunuz resimlerin geçiş efektlerine kadar bir çok efekt verme imkanına sahipsiniz. Yapmış olduğunuz slaytlara temalar uygulayabilir veya slaytları tam ekran modunda otomatik olarak veya sizin doğrultunuzda oynatabilirsiniz.


OpenOffice Sunum


OpenOffice Çizim sayesinde çizimlerlerde yapabilirsiniz. Örnek olarak kendi çizimlerinizi yaparak hazır basit broşürler veya kendizie özgü çalışmalar yapabilirsiniz. İçerisinde birçok vektörel çizim barındıran Çizim uygulaması basit bir arayüze sahiptir.


OpenOffice Çizim

OpenOffice profesyonel bir ofis programı olmasından içerisinde veritabanı uygulamasıda mevcuttur. Basit arayüze sahip Veri Tabanı uygulaması verilerinizi güvenle tutmaktadır. OpenOffice Veri Tabanı dosya uzantılarını odb olarak kaydetmektedir.

OpenOffice Veri tabanı


Programın Özellikleri :

- İçerisinde bir çok office uygulaması bulundurması.
- Kullanıcılarına hizmet sağlamak amacından uygulamalar basit arayüzlere sahip olması
- Açık kaynak kodlu olup geliştirilmesi.
- Her kesim kullanıcının işine yarayabilecek bir çok uygulama barındırması.OpenOffice indir. Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi arıyorsanız Türkçe dil seçeneği olan OpenOffice kullanıcılarımız tarafından öneriliyor. OpenOffice Download sayfasından yükleyebilirsiniz.
Henüz Yorum Yazılmamış...
İsim (Rumuz) :
E-mail Adresiniz :
Puanınız :
5 üzerinden
Öneriyormusunuz :
  EVET                       HAYIR
Yorum :
BEŞ ile ÜÇ 'ün toplamı kaç eder ? :
(Rakam ile yazınız.)

İsminiz :
E-Mail Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
İsim (Rumuz) :
E-Mail Adresiniz :
Ek Bilgi :
Henüz video eklenmemiş...
OpenOffice
Office Setleri Kategorisinin Yenileri
1. LibreOffice 6.4.4
Ücretsiz Microsoft Office Alternatifi

2. OmmWriter Dana
Alternatif Yazı Yazma Aracı

3. PDF-XChange Viewer 2.5.208
PDF Okuma, Düzenleme, Dönüştürme Programı

4. AbiWord 2.8.6
Alternatif Metin Düzenleyici

5. Microsoft Office Professional 2007 Beta 2
Gelişmiş Ofis Yazılımı
Office Setleri Kategorisinin Popülerleri
1. LibreOffice 6.4.4
Ücretsiz Microsoft Office Alternatifi

2. Microsoft Office Professional 2007 Beta 2
Gelişmiş Ofis Yazılımı

3. OpenOffice 3.3.0
Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi

4. PDF-XChange Viewer 2.5.208
PDF Okuma, Düzenleme, Dönüştürme Programı

5. AbiWord 2.8.6
Alternatif Metin Düzenleyici

indir
Kategoriler | Yeni Eklenenler | Popüler Programlar | Türkçe Programlar | Bedava Programlar | Teknoloji Haberleri
Facebook | Twitter | Reklam | Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları | Yardım | Siteniz İçin | Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama | Download Sepeti