Orbit Downloader

İndir > Internet > İndirme Yöneticileri >

Orbit Downloader indir

Orbit Downloader 4.1.1.18
Orbit Downloader
Açıklama
:

Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi

İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1034      Toplam: 1034
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
9.12.2015 14:11:12
Boyutu
:
6.4 MB
İşletim Sistemi
:
Windows (Tümü)
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Virüs Kontrolü
:
Tarandı, Temiz.
OrbitDownloade...exe (6.4 MB)Orbit Downloader kullanıcılarına internet üzerinden yapılan indirme işlemlerinin yönetimini ve hızlandırılması için işlev veren ücretsiz basit kullanım ve kolay arayüz sunan türkçe bir indirme yöneticisidir. Yazılım diğer indirme yöneticilerine göre daha gelişmiş özelliklere ve avantajlara sahip olmakla birlikte bunlardan bazıları daha hızlı indirme, download edilecek dosyaları sıralama, rapidshare uyumu gibi özelliklere sahiptir. Bu özellikler ile birlikte aynı zamanda istediğiniz video sitelerinden (Youtube, MySpace vs..) hızlı bir şekilde anında istediğiniz video'yu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Program Özellikleri :

Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme: Orbit Downloader yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca YouTube, Yahoo!, MySpace ve Rapidshare gibi sitelerden dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.
İndirme hızı: Orbit Downloader P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Orbit Downloader gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.

Küçük boyutlu ve sistem dostu: Orbit Downloader sistem kaynaklarını başarılı ve verimli olarak kullanacak şekilde hazırlanmıştır. 3 MB'dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı ile eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB'dan daha az yer kaplar.

Rapidshare indirme desteği: Orbit Downloader HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Böylece dosya yükleme ve dosya paylaşma sitesi olan Rapidshare.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz indirme işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapar. Rapidshare dışında daha bir çok paylaşım sitesi ile de uyumlu çalışabilmektedir. Tüm listeyi görmek için buraya tıklayınız.

Internet Explorer, Firefox, Opera Desteği: Orbit Downloader popüler internet tarayıcıları olan Internet Explorer, FireFox ve Opera yazılımlarını destekler. Ve bu yazılımlar ile uyumlu olarak çalışır.

Metalink indirme desteği: Orbit Downloader Metalink indirme desteği ile son derece hızlı download işlemleri gerçekleştirme olanağı sağlar.
HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği: HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS ve RTMP yöntemleri desteği sayesinde tek bir tıklama ile uzak sunucudan dosyaları indirebilirsiniz.

Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği: Orbit Downloader ile istediğiniz proxy sunucuyu kullanabilirsiniz. Orbit Downloader HTTPS, HTTP ve SOCKS5 yöntemlerini ile çalışabilmektedir.

İndirme işlemlerini durdurmak ve devam etmek: Orbit Downloader dosya indirme işlemlerinize devam etme ve durdurma desteğini sunar. Böylece indirme işlemlerinizi tekrar ilk baştan başlatmanıza gerek kalmaz. Tamamlanmamış indirmeleriniz kesildiğinde daha sonradan bu işlemlere kaldığınız yerden çok basit bir şekilde devam edebilirsiniz.

Genel indirme yönetimi: Orbit Downloader basit yapısı ve kolay kullanımı ile ayarlarını rahatlıkla yapabileceğiniz ve sağladığı seçenekleri ile dosya indirme işlemlerini ve dosyalarınızı pratik bir şekilde yönetebileceğiniz işlevsel bir programdır. Yazılım İndirLine ekibimiz tarafından itina ile incelenerek virüs taramasından geçirilmiş ve ziyaretçilerimize sunulmuştur.Orbit Downloader indir. Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi arıyorsanız Türkçe dil seçeneği olan Orbit Downloader kullanıcılarımız tarafından öneriliyor. Orbit Downloader Download sayfasından yükleyebilirsiniz.
Henüz Yorum Yazılmamış...
İsim (Rumuz) :
E-mail Adresiniz :
Puanınız :
5 üzerinden
Öneriyormusunuz :
  EVET                       HAYIR
Yorum :
BEŞ ile ÜÇ 'ün toplamı kaç eder ? :
(Rakam ile yazınız.)

İsminiz :
E-Mail Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
İsim (Rumuz) :
E-Mail Adresiniz :
Ek Bilgi :
Henüz video eklenmemiş...
Orbit Downloader
İndirme Yöneticileri Kategorisinin Yenileri
1. iTunes 12.11.4.5
Müzik, Video, Uygulama, Oyun İndirme Programı

2. Internet Download Manager 6.38.25
İnternet Dosya İndirme Yöneticisi

3. Free Music Zilla 2.0.2
Ücretsiz MP3 İndirme Programı

4. VDownloader 4.5.2902.0
Video İndirme Programı

5. Easy Google Maps Downloader 7.03
Google Maps Kolay İndirme Programı
İndirme Yöneticileri Kategorisinin Popülerleri
1. VDownloader 4.5.2902.0
Video İndirme Programı

2. Internet Download Manager 6.38.25
İnternet Dosya İndirme Yöneticisi

3. iTunes 12.11.4.5
Müzik, Video, Uygulama, Oyun İndirme Programı

4. Orbit Downloader 4.1.1.18
Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi

5. Free Music Zilla 2.0.2
Ücretsiz MP3 İndirme Programı

indir
Kategoriler | Yeni Eklenenler | Popüler Programlar | Türkçe Programlar | Bedava Programlar | Teknoloji Haberleri
Facebook | Twitter | Reklam | Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları | Yardım | Siteniz İçin | Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama | Download Sepeti