Download Accelerator Plus

İndir > Internet > İndirme Yöneticileri >

Download Accelerator Plus indir

Download Accelerator Plus 10
Download Accelerator Plus
Açıklama
:

Hızlı Dosya İndirme Programı

İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 957      Toplam: 957
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
30.6.2014 13:23:27
Boyutu
:
11.73 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/2003/Vista/7/NT
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Virüs Kontrolü
:
Tarandı, Temiz.
dap10.exe (11.73 MB)SpeedBit firması tarafından üretilmiş olan bu baş döndürücü özelliklere sahip dosya indirme yöneticisi dünya üzerinde 190 milyon kullanıcıya sahip olmasıyla birlikte tüm dünyaya hitap etmektedir. Diğer indirme yöneticilerine kıyasla çok daha ayrıntılı ve gelişmiş özelliklere sahip olan bu program dosya indirme programı adı altında bir çok işlev sunmasıyla dikkat çekiyor. Download Accelerator Plus (Hızlı Dosya İndirme Programı) ile internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz download işlemleriniz %400'e varan oranlarla daha hızlı indirebileceğiniz gibi aynı zamanda indirdiğiniz dosyalar üzerinde program içerisinde bulunan diğer gelişmiş özelliklerle sayesinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Download Accelerator Plus yeni versiyonuyla birlikte ZoneAlarm destekli indirmeler gerçekleştirerek kullanıcılarını internet üzerinden gelebilecek zararlı yazılımlara karşı koruma altına almıştır. Yazılımın kullanıcıları aynı zamanda popüler video sitelerinden kısa zaman dilimleri arasında zahmetsiz bir şekilde video indirme işlemlerini gerçekleştirebilirken yazılım Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer tarayıcıları ile uyumlu çalışabilmektedir. Tüm bu işlemleri sağlayan programın, tamamen ücretsiz ve türkçe dil desteği bulunmasıyla tüm bilgisayar kullanıcılarının ilgisini çekmesi kaçınılmaz. Yazılımın genel gelişmiş özellikleri İndirLine ekibimiz tarafından aşağıda maddeler halinde açıklanarak ziyaretçilerimize daha geniş bilgiler sunulmuştur.
Download Accelerator Plus

ZoneAlarm destekli güvenlik eklentisi

SpeedBit firması Download Accelerator Plus (DAP) yazılımını, kullanıcıları için kusursuz bir hale getirmeyi kararlaştırmışlar gibi görünüyor. Yazılım içerisinde bulunan ZoneAlarm destekli güvenlik eklentisi sayesinde gerçekleştirdiğiniz download işlemlerini kontrol ettirebilir ve bu sayede bilgisayarınıza karşı oluşabilecek güvenlik problemlerinin önüne geçebilirsiniz.
Download Accelerator Plus Security

FTP programı olarak çalışabilme özelliği

Bu özellik, sürekli olarak download işlemi gerçekleştiren bu sırada internet sitesi yönetimini sağlayan webmasterler için geliştirilmiş gibi görünüyor. Program içerisinde bulunan bir alan sayesinde internet sitenizin dosyalarına kolayca erişim sağlayabilir ve normal bir FTP programının sağladığı genel hizmetlerin hepsini bu program aracılığı ile alabilirsiniz. Bu sayede çok işlevsellik sağlayarak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.
Download Accelerator Plus FTP

Popüler video sitelerinden anında video indirebilme

Diğer indirme yöneticilerinde bulunan video indirme özelliği ile aynı tatta olan bu özellik farklılık yaratmak adına kişiye özel video indirimi ve istenilen video indirimleri üzerinde düzenlemeler yapma izni verilmiş.
Download Accelerator Plus Hızlandırıcı

RapidShare.com Premium ve Twitter hesapları entegrasyonu

Herkesin öngöreceği gibi bir çok internet kullanıcısının bu yazılım içerisinde en çok önemseyeceği özellik olarak RapidShare hesap entegrasyonu özelliğini çekinmeden söyliyebiliriz. Program içerisinden RapidShare hesabınızla bağlantı sağlayarak zahmetsiz bir şekilde bağlantılı download işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve birçok internet kullanıcısının şikayetçi olduğu indirme işlemleri sırasında kesilmelerin ve koplamaların önüne kaldığı yerden devam etme özelliği ile geçebilirsiniz.

Yeni Arayüz - Gelişmiş Seçenekler

Ve son olarak İndirLine ekibimiz tarafından açıklık getirilen bu madde ile program içerisinde gerçekleştirilmiş olan görüntü geliştirmeleri, kullanıcıya özel yükleme ve önizleme hakkında bilgileniceksiniz. SpeedBit program içerisinde keskin değişikler yaparak göze hitap etmesiyle birlikte kullanıcının kullanım kolaylığını ön plana almış gibi görünüyor. Aynı zamanda program içerisinde kullanıcı özel yükleme seçeneği sayesinde kişiye özel yüklemeler yapabilir ve yüklemeleri gruplandırmasıyla daha çok verim alabilmektedir. Kullanıcıyı bekleyen diğer bir harika özellik ise gerçekleştirdiğiniz download işlemlerinin önizlemesini yapabilir ve yapılan bu önizlemeler sayesinde download işleminiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Download Accelerator Plus indir. Hızlı Dosya İndirme Programı arıyorsanız Türkçe dil seçeneği olan Download Accelerator Plus kullanıcılarımız tarafından öneriliyor. Download Accelerator Plus Download sayfasından yükleyebilirsiniz.
Henüz Yorum Yazılmamış...
İsim (Rumuz) :
E-mail Adresiniz :
Puanınız :
5 üzerinden
Öneriyormusunuz :
  EVET                       HAYIR
Yorum :
BEŞ ile ÜÇ 'ün toplamı kaç eder ? :
(Rakam ile yazınız.)

İsminiz :
E-Mail Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
İsim (Rumuz) :
E-Mail Adresiniz :
Ek Bilgi :
Henüz video eklenmemiş...
Download Accelerator Plus
İndirme Yöneticileri Kategorisinin Yenileri
1. iTunes 12.11.4.5
Müzik, Video, Uygulama, Oyun İndirme Programı

2. Internet Download Manager 6.38.25
İnternet Dosya İndirme Yöneticisi

3. Free Music Zilla 2.0.2
Ücretsiz MP3 İndirme Programı

4. VDownloader 4.5.2902.0
Video İndirme Programı

5. Easy Google Maps Downloader 7.03
Google Maps Kolay İndirme Programı
İndirme Yöneticileri Kategorisinin Popülerleri
1. VDownloader 4.5.2902.0
Video İndirme Programı

2. Internet Download Manager 6.38.25
İnternet Dosya İndirme Yöneticisi

3. iTunes 12.11.4.5
Müzik, Video, Uygulama, Oyun İndirme Programı

4. Orbit Downloader 4.1.1.18
Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi

5. Free Music Zilla 2.0.2
Ücretsiz MP3 İndirme Programı

indir
Kategoriler | Yeni Eklenenler | Popüler Programlar | Türkçe Programlar | Bedava Programlar | Teknoloji Haberleri
Facebook | Twitter | Reklam | Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları | Yardım | Siteniz İçin | Bize Ulaşın
Gelişmiş Arama | Download Sepeti